Microsoft Remix 3D Sayesinde Minecraft Tasarımlarınız Gerçek Oluyor! Microsoft Remix 3D Sayesinde Minecraft Tasarımlarınız Gerçek Oluyor!
New York’ta düzenlenen Windows 10 etkinliğinde, Microsoft yetkilileri yaptıkları açıklamada Minecraft oyuncularının oyun içinde yarattıkları objeleri 3D olarak basabileceklerini müjdeledi. Önümüzdeki sene kullanılabilecek olan... Microsoft Remix 3D Sayesinde Minecraft Tasarımlarınız Gerçek Oluyor!

New York’ta düzenlenen Windows 10 etkinliğinde, Microsoft yetkilileri yaptıkları açıklamada Minecraft oyuncularının oyun içinde yarattıkları objeleri 3D olarak basabileceklerini müjdeledi. Önümüzdeki sene kullanılabilecek olan bu özelliğin, Microsoft’un yeni Paint3D programı için de geçerli olduğu söylendi. Bu özellikler, 2017’nin başlarında aktif hale gelmesi planlanan Creator’s Update platformu sayesinde kullanılabilir olacak.

Hem Minecraft, hem de Paint3D’de yarattığınız nesneleri Microsoft’un yeni topluluğu Remix 3D’ye yükleyebileceksiniz. 3D modelleme yazılımı olan SketchUp ile yapılmış tasarımları da bu platforma yükleyebileceksiniz ayrıca bu platform tasarımlarınızı 3D olarak bastırabileceğiniz platform olacak.

Minecraft, 99.6 milyon dolarlık oyun sektörünün en popüler yüzlerinden birisi ki tam olarak bu sebepten Microsoft oyunu ve geliştirici Mojang firmasını 2.5 milyar dolara satın aldı. Minecraft oyuncuların yaptığı sanal yaratımlarıyla ünlü bir oyun ve artık bu sanal tasarımlar gerçek objelere dönüşebilecek.

Gwent: The Witcher Kart Oyununun Betası Bugün Başladıİhsan Uygur

Bİlgisayar oyunlarından, FRP' ye envayi çeşit geek işin kıyısında, köşesinde, ortasında bulunan adam.