MMOFPS oyunu Phantomers İle Tanışın MMOFPS oyunu Phantomers İle Tanışın
Kore’den sonra Türkiye’de yayınlanacak taktiksel MMOFPS oyunu Phantomers, E-Spor’a yeni bir renk getirmek adına Türk oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Global Online Oyun Yayıncı Kuruluşu NTT... MMOFPS oyunu Phantomers İle Tanışın

Kore’den sonra Türkiye’de yayınlanacak taktiksel MMOFPS oyunu Phantomers, E-Spor’a yeni bir renk getirmek adına Türk oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor.

Global Online Oyun Yayıncı Kuruluşu NTT Game, Kore firması olan DreamExecution ortaklığıyla Türkiye’ye getirttikleri Phantomers adlı oyunu, 2015’in ikinci yarısında yayınlamayı planlıyor.

Oyunda, gerçeğe uygun yüzlerce model silahlarla FPS deneyimi yaşayabilirsiniz. Ayrıca silahlarınızı geliştirebilme, gerçekçi karakter animasyonları, dinamik harita tasarımları ve tuzak sistemleri, karakterlere özel beceriler, E-spor’a uygun geliştirilmiş içerik, ayrıca oyun içerisinde dereceli müsabakalar gerçekleştirilebiliyor.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.