Mobil Cihazlar İçin Kablosuz Şarj Özellikli Monitör Mobil Cihazlar İçin Kablosuz Şarj Özellikli Monitör
Samsung Electronics, kablosuz şarj özellikli monitör olan SE370'in tanıtımını yaptı. Mobil Cihazlar İçin Kablosuz Şarj Özellikli Monitör

Samsung Electronics, mobil cihazlar için kablosuz şarj özelliği sunan monitörü olan SE370’in tanıtımını yaptı.

23.6 inç ve 27 inç olarak iki farklı boyutta sunulan monitör; mobil cihazların şarj edilmesinde ihtiyaç duyulan kablo ve bağlantı noktalarını ortadan kaldırarak; “kablo kalabalığı”ndan kurtulmayı sağlıyor.

Samsung SE370, Wireless Power Consortium (WPC) tarafından geliştirilen ve küresel olarak kullanıma en hazır arabirim standartlarından biri olan Qi kablosuz şarj standardına uygun tüm mobil cihazlarla çalışıyor. Optimize kullanım kolaylığı ve çoklu görev işlemleriyle SE370, diğer ekranlarda bulunan çok sayıdaki şarj bağlantı noktasını, monitörün ayağına entegre edilmiş dairesel kablosuz şarj alanında birleştiriyor.

Fragtist-Samsung-SE370-2

SE370 bir Plane-to-Line-Switching (PLS) (Düzlemden Yataya Geçiş) paneli yoluyla rahat bir görüntüleme sağlıyor. PLS paneli 178 derece genişliğindeki görüş açısı, resim kalitesi ve 300 cd/m²’ye varan bir parlaklıkla sunulan canlı ve berrak resim kalitesiyle; kullanıcıların optimize edilmiş bir görüntüleme deneyimi yaşamalarını sağlıyor.

SE370 sahip olduğu üstün özelliklerle; oyun meraklıları için de berrak, gözü hiç rahatsız etmeyen ve etkileyici bir eğlence deneyimi sunuyor. AMD FreeSync teknolojisiyle desteklenen monitör; görüntü girişi gecikmelerini en aza indiriyor. Monitör, oyun oynama ve video izleme sırasında yaşanan takılma ve gecikmeleri azaltacak şekilde, ekran yenileme hızını kullanıcının AMD grafik kartıyla senkronize ediyor.

Fragtist-Samsung-SE370-1

SE370’in 4ms olan tepki süresi mevcut. Monitörün yeni Eco Saving Plus özelliği ise, enerji veriminin artırılması için ekran parlaklığını azaltıyor. İki standart manuel ayarın yanında sunulan bir otomatik ayar; otomatik ekran göstergesi (OSD) modunda ekranın siyah kısımlarındaki parlaklığa göre enerji tüketimini yaklaşık %10 azaltıyor.

Monitör, ön kapağı, ayağı ve devreleri PVC’den, T şeklindeki ayak ise monitörün etkili tasarımını saf ve minimal bir kaplama ile tamamlıyor. Ürünün tanıtım videosu için tıklayın.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.