Mobil MMO RPG Glory Ridge’in Açık Betası Başladı Mobil MMO RPG Glory Ridge’in Açık Betası Başladı
Oasis Games, MMO Strateji RPG türündeki yeni mobil oyunu Glory Ridge'i ülkemiz dahil birçok yeni ülkede yayınlayacağını duyurdu. Mobil MMO RPG Glory Ridge’in Açık Betası Başladı

Legend Online ve Tiger Knight: Empire War gibi oyunlarla bilinen Oasis Games, yaptığı duyuruyla MMO Strateji RPG türündeki yeni mobil oyununu ülkemiz dahil birçok yeni ülkede yayınlayacağını duyurdu. Oyun, kullanıcıların deneyimlemesi ve geri bildirim vermesi için açık beta sürecine girmiş durumda.

Glory Ridge’de oyuncular, sahip oldukları kahramanların komutasındaki ordularıyla diğer oyunculara karşı hem PVE hem de PVP haritalarda mücadele edecekler. PVE modunda Minator, Vampir, Orc gibi fantastik yaratıklara karşı savaşan oyuncular, isterlerse PVP modunda gerçek insanlara karşı mücadele edebilecekler.

Oyunda stratejik kararlar vermeyi gerektiren sıra tabanlı çatışmaların yanında, oyuncuların birbirine karşı kapıştığı geniş ölçekli savaşlar da bulunuyor. Çatışmalar dışında şehrin inşası, orduların ihtiyacı olan kaynakların üretilmesi ve savunma tedbirlerinin alınması gibi görevler yerine getirilerek imparatorluğun güçlenmesi hedefleniyor.

Her biri kendine has özelliklere ve becerilere sahip çok sayıda kahramanın yer aldığı Glory Ridge’de, kahramanınızla birlikte şövalyelerden dinozor binicilerine kadar pek çok farklı birimden oluşan orduları yönetiyorsunuz.

Oyunda yer alan ve oyunculara arkadaşlarıyla ya da oyunda tanıştıkları kişilerle güçlerini birleştirme şansı veren ittifak sistemi, oyun içinde ilerleme, özel ekipmanlar satın alma, sosyal özellikler gibi pek çok avantaj sağlıyor. Ayrıca PVE boss savaşlarında kendi takım arkadaşlarınızla yer almak size açık ara üstünlük getirmekte.

Oynaması ücretsiz bir oyun olan Glory Ridge’in açık beta’sı canavarlar, kahramanlar ve ejderhalarla bezeli bu canlı ve geniş dünyayı birinci elden görme fırsatı sunuyor. Hem Android hem de iOS platformlarına gelecek olan oyunun tam sürümünün ne zaman çıkacağı ise henüz belli değil.

Tiger Knight: Empire War İncelemesiCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.