Monster’ın GeForce RTX Dizüstü Modelleri Kullanıcılarla Buluştu Monster’ın GeForce RTX Dizüstü Modelleri Kullanıcılarla Buluştu
Monster Notebook, yeni teknolojileri ülkemizdeki oyun tutkunlarına sunmayı sürdürüyor. Ayrıntılar haberimizde. Monster’ın GeForce RTX Dizüstü Modelleri Kullanıcılarla Buluştu

Monster Notebook, yeni teknolojileri ülkemizdeki oyun tutkunlarına sunmayı sürdürüyor. Bu bağlamda NVIDIA GeForce RTX 2060, RTX 2070 ve RTX 2080 ekran kartları, Monster’ın yeni serilerinde yer alıyor.

Kullanıcılar RTX grafik kartlı Monster oyun bilgisayarlarını bugünden itibaren monsternotebook.com.tr/oyun-bilgisayarlari adresinden ve mağazalarından satın alabilecekler. Monster oyun bilgisayarı sahipleri bu kartın kullandığı yeni ışıklandırma ve gölge, yapay zekâ yardımıyla grafik işleme, gerçek zamanlı ışın izleme gibi teknolojiler sayesinde göz alıcı grafiklere sahip oyunların tadını çıkarabilecekler.

Daha hafif

Monster Notebook, zaman içinde gitgide incelen ve hafifleyen modellerle oyuncuların karşısına çıktı. Marka son olarak 15 inçlik laptop kasası içerisinde 17 inçlik ekrana sahip modellerini kullanıcılara sunmuştu. Firma, GeForce RTX serisi ekran kartlarının üreticilere sağlanmasıyla birlikteyse yeni modellerinde RTX grafik kartlarını kullanmaya başladı. Marka, böylelikle kullanıcılara taşınabilir bir oyun bilgisayarı içinde çok yüksek performans sunabiliyor.

NVIDIA RTX 20 serisi ekran kartlarıyla gücüne güç katan Monster laptop modelleri yalnızca oyunlarda değil video düzenleme, 3 boyutlu animasyon, grafik tasarım veya mimarî çizimler gibi yüksek grafik işleme gücü gerektiren görevlerde de kullanıcılarına üst düzey performans sağlıyor.

RTX 2060, RTX 2070 ve RTX 2080 grafik kartlı en yeni Monster laptop modelleri bugün itibariyle markanın monsternotebook.com.tr adresindeki çevrimiçi mağazasının yanı sıra İstanbul, İzmir, Ankara ve Kıbrıs’taki mağazaları ve Dubai’deki satış noktasında kullanıcıları bekliyor.

Gaming İstanbul’da OMEN by HP ile PUBG Turnuvası!