Monster Notebook, BAUSuperMassive’e Sponsor Oldu Monster Notebook, BAUSuperMassive’e Sponsor Oldu
Monster Notebook, elde ettiği başarılarla kendinden söz ettiren e-spor takımı BAUSuperMassive'e sponsor olduğunu duyurdu. Monster Notebook, BAUSuperMassive’e Sponsor Oldu

Monster Notebook, hem Türkiye’de hem de uluslararası arenada elde ettiği başarılarla kendinden söz ettiren e-spor takımı BAUSuperMassive’e sponsor olduğunu duyurdu.

Cumartesi günü yapılan League of Legends (LoL) 2017 Kış Mevsimi Finali öncesinde Monster’dan gelen haber oyun camiasında sürpriz etkisi yarattı. Yapılan açıklama ile yerli oyun bilgisayarı üreticisi Monster Notebook’un finalde yarışan ve Kış Sezonu Finali’nin galibi olmayı başaran BAUSuperMassive takımına sponsor olduğu duyuruldu.

LoL Kış Mevsimi birincisinin ve Brezilya’nın São Paulo kentinde yapılacak 2017 Sezon Ortası Özel Turnuvası’nda ülkemizi temsil edecek takımın belirlendiği karşılaşma öncesi gelen sponsorluk haberi her iki tarafta da memnuniyetle karşılanırken, Monster’ın desteğini alan BAUSuperMassive ekibi heyecan fırtınası şeklinde geçen maçta galip gelmeyi bildi.

League of Legends 2017 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Finali’nin galibi BAUSuperMassive Brezilya’da düzenlenecek uluslararası 2017 Sezon Ortası Özel Turnuvası’nda Türkiye’yi temsil edecek.

Monster Notebook Tulpar T7 V10.1 İncelemesiCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.