Monster, Yeni Abra ve Tulpar Oyun Bilgisayarlarını Tanıttı Monster, Yeni Abra ve Tulpar Oyun Bilgisayarlarını Tanıttı
Monster, yeni ince ekran çerçeveli modellerini satışa sundu. Modeller, yalnızca 5mm kalınlığındaki ekran çerçeveleriyle dikkat çekiyor. Monster, Yeni Abra ve Tulpar Oyun Bilgisayarlarını Tanıttı

Monster Notebook, yeni ince ekran çerçeveli modellerini satışa sundu. Yalnızca 5mm kalınlığındaki ekran çerçeveleriyle dikkat çeken modellerin ağırlığı ise 2,5 kilogram.

İnce ve güçlü

Abra A7 ve Tulpar T7 serisi oyun bilgisayarlarına eklenen 8 yeni model, gittikleri her yerde yüksek performanslı bir bilgisayara ihtiyaç duyan kullanıcıların işini çok kolaylaştıracak. Kullanıcılarına masaüstü oyun bilgisayarı deneyimini dizüstü bilgisayar içerisinde sunmayı hedefleyen marka, her yeni modelinde daha ince ve hafif kasalar kullanarak taşınabilirliği üst seviyeye taşıyor.

Tüm Monster oyun bilgisayarı modelleri gibi yeni Abra A7 ve Tulpar T7 modelleri de kullanıcılara mümkün olan en yüksek performansı sunacak donanımlar barındırıyor. Gücünü Intel Core i7-8750H işlemcilerden alan modeller, yüksek grafik kalitesi için NVIDIA GeForce GTX 1060, 1070 ve 1080 ekran kartları kullanıyor.

Ayrıca 2666MHz hızında çalışan bellekler ve saniyede 3500MB’a kadar okuma ve 3000MB’a kadar yazma hızı sunabilen süper hızlı SSD depolama birimleri gibi bileşenlere sahip yeni modeller. Böylece en yeni oyunlarda ve yüksek işlem gücü gerektiren görevlerde kullanıcılarına üst düzey performans vadediyorlar.

Daha küçük kasada daha büyük ekran

17.3 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olan yeni modeller, tüm bu donanımı ve daha pek çok özelliği oldukça küçük bir dizüstü bilgisayar kasasına sığdırıyor. Ekranın kenarlarındaki alanı 5mm’ye kadar düşüren Monster, böylelikle kullanıcılara yalnızca 15.6 inçlik bir laptop kasasında 17.3 inç ekranlı bir oyun bilgisayarı veriyor. Üstelik piliyle birlikte 2,5 kilogram ağırlığındaki yeni Abra A7 ve Tulpar T7 modellerini kolaylıkla her yere taşımak mümkün.

Firma ultra ince ve hafif kasa seçeneğini gelecekte tüm modellerinde sunmayı planlarken, şimdilik bu özellikteki 17.3 inç ekranlı ürünleri şunlar:

  • Abra A7 V10.1
  • Abra A7 V10.1.1
  • Abra A7 V10.2
  • Abra A7 V10.2.1
  • Abra A7 V10.1.2
  • Abra A7 V10.2.2
  • Tulpar T7 V17.1
  • Tulpar T7 V17.1.1

Monster Notebook’un yeni oyun bilgisayarı modelleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için buraya bakabilirsiniz.

Monster Notebook Satın Alanlara İki Muhteşem Oyun Hediye!