Kategoriler

Monster’dan Hitman III ve Crysis Remastered Kampanyası

(Haber Bülteni)

Monster Notebook, 31 Temmuz 2021 tarihine kadar sürecek yeni bir kampanya başlattı. Stoklarla sınırlı olan yeni kampanya ile Tulpar serisi cihaz alan kullanıcılar; “Hitman III” ve “Crysis Remastered” oyunlarına ve “Shadow Arena” oyun içi içeriklerine sahip oluyor.

Bu kampanyaya katılanlar, geçtiğimiz günlerde duyurulan Pick Your Game by Ubisoft kampanyası da dahil olmak üzere şu anda aktif olan diğer oyun kampanyalarından da yararlanabiliyor. Kullanıcılar, sunulan Ubisoft Paketi’yle Watch Dogs, Legions, Riders Republic veya Immortals Fenyx Rising oyunlarından birini seçme hakkına sahip oluyor.

Windows 10 yüklü Monster Notebook alımlarında 1 ay boyunca Xbox Game Pass for PC üyeliği de başlatılmış oluyor. Böylece Monster Notebook kullanıcıları, aldıkları cihaz ile birlikte 1.000 TL’nin üzerinde değere sahip oyun kazanıyor. Ayrıca, 100’ün üzerinde yüksek kaliteli bilgisayar oyununa sahip Xbox Game Pass for PC kütüphanesine erişim sağlıyor.

31 Temmuz 2021 tarihine kadar geçerli kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılar, https://www.monsternotebook.com.tr/hitman-3-2021/ adresinden kampanya detaylarını öğrenerek kod talep edebilecekler. Monster Notebook’un stratejik ortağı Intel’in katkılarıyla gerçekleştirilecek kampanya kapsamında alınan oyun kodlarının softwareoffer.intel.com adresinden aktive edilmesi unutulmamalı.

Görüntülenmeler:
5
İlgili Kategoriler
Haber