Kategoriler

NBA 2K15, Tüm Dünya İle Aynı Anda Playstore’da!

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, merakla beklenen bir oyunu daha dünya ile aynı anda satışa sundu. Playstore; Anadolu Efes, Fenerbahçe Ülker, Galatasaray Liv Hospital’in de dahil olduğu ve 25 Euroleague takımının yer aldığı NBA 2K15’i dünya ile aynı anda oyunseverler ile buluşturdu.

Türkiye’nin lider internet şirketi TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, basketbol tutkunlarının yakından takip ettiği Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi NBA’in son yıllardaki başarılı video oyun serisinin son ayağı olan NBA 2K15’i, tüm dünya ile aynı anda Playstore üzerinden satışa sundu.

NBA takımlarının yanı sıra Anadolu Efes, Fenerbahçe Ülker, Galatasaray Liv Hospital’in de dahil olduğu 25 Euroleague takımının salonları ile birlikte yer aldığı NBA 2K15, oyunseverlere Avrupa ligi heyecanını, NBA 2K serisinin şimdiye kadarki en gerçekçi tecrübesi ile yaşatacak.

Ayrıca 70 “Yılın Oyunu” ödülü adaylığı bulunan NBA 2K’nın yeni serisinin müzikleri ünlü müzisyen Pharrell tarafından derlenirken, oyunun kapağında ise Amerikalı ünlü basketbolcu Kevin Durant görseli yer alıyor.

NBA 2K15 oyunu hakkında ayrıntılı bilgi edinmek ve uygun ödeme koşullarıyla oyunu satın almak için linki ziyaret edebilirsiniz.

Görüntülenmeler:
6
İlgili etiketler:
·
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri · Playstore