LG PH30N ile Netflix Dizileri Her An Dev Ekranda LG PH30N ile Netflix Dizileri Her An Dev Ekranda
(Haber Bülteni) LG Electronics’in (LG) yeni LG PH30N taşınabilir projeksiyon cihazları 129x129x39 milimetre boyutları ve 540 gram ağırlığıyla kullanıcılara eğlence sistemlerini beraberlerinde taşıma fırsatı... LG PH30N ile Netflix Dizileri Her An Dev Ekranda

(Haber Bülteni)

LG Electronics’in (LG) yeni LG PH30N taşınabilir projeksiyon cihazları 129x129x39 milimetre boyutları ve 540 gram ağırlığıyla kullanıcılara eğlence sistemlerini beraberlerinde taşıma fırsatı sunuyor. 42 watt güç harcayan cihaz, piliyle iki saat kablosuz kullanma olanağı sunuyor.

100 inçlik bir ekranda 720p çözünürlük sunan LG PH30N, tek elle tutulabilir ve bir evrak çantasına sığabilie. Kablosuz akıllı telefon yansıtma özelliği ile cep telefonunuzdaki medyaları dev ekranda izleme seçeneği sunan cihaz, Bluetooth ses ve 2 saate kadar dayanan yerleşik pili ile de kullanıcıları dağınık kablolarla uğraşma derdinden kurtarıyor.

LGPH30N’in güçlü lazer ışık kaynağı, daha parlak görüntüler sağlıyor. Toplam 30.000 saate kadar kullanım ömrü olan bu projektörde günde 8 saat video izlenmesi durumunda dahi LED ışık kaynağı 10 yıl boyunca sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. Günlük kullanım süresi azaldıkça cihazın ömrü de bağlı olarak uzuyor.

 

 

Netflix Dizilerini Kaçırmayın

LGPH30N dizi keyfini gittiği her yerde devam ettirmek isteyen Netflix tutkunları için de ideal bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor. İşte size LGPH30N ile izleyebileceğiniz sosyal medyada da çok konuşulan en popüler Netflix dizileri:

  1. Our Planet (IMDb: 9.3)

Our Planet, Planet Earth’ın yükselttiği çıtayı daha da yükseğe çıkaran, sunumunu doğa tarihçisi David Attenborough’un yaptığı doğa ve hayvan belgesel serisi. Our Planet, tek sezon ve 8 bölümden oluşuyor. Bölümler ortalama 50 dakika.

  1. The Last Dance (IMDb: 9.3)

The Last Dance, efsanevi basketçi Michael Jordan’ın da forma giydiği Chicago Bulls basketbol takımının 1997-98 sezonundan yayınlanmamış görüntülerle dolu, Michael Jordan’ın hayatını ve Chicago Bulls’un diğer efsanevi oyuncularla dolu kadrosunu da arka plana alan belgesel mini dizisi.

  1. Bir Başkadır

Hikayeleri farklı yönlerinden ve farklı ağızlardan anlatmayı seven Berkun Oya’nın hem yazıp hem de yönettiği Bir Başkadır’ın oyuncu kadrosu da oldukça etkileyici. Öykü Karayel, Alican Yücesoy, Tülin Özen ve Defne Kayalar gibi oyunculuklarıyla hayran bırakan isimlerin yer aldığı dizi İstanbul’da farklı ekonomik sınıflardan gelen bir grup insanın yolunun kesişmesi ile ortaya çıkan bir hikayeyi izliyoruz.

  1. The Crown (IMDb: 8,7)

The Crown, Peter Morgan tarafından hazırlanan, Left Bank Pictures ve Netflix için Sony Pictures Television tarafından üretilen, tarihi bir televizyon dizisi. Dizi, Kraliçe II. Elizabeth’in saltanat dönemini anlatan aynı zamanda ilgi çekici bir biyografi hikâyesi.

  1. Stranger Things (IMDb: 8,7)

Stranger Things, ABD yapımı bilimkurgu-korku türündeki Netflix dizisi. Duffer Kardeşler tarafından yönetmenliği, senaristliği ve yönetici yapımcılığı üstlenilen dizi aynı zamanda Shawn Levy ve Dan Cohen tarafından üretildi. Üçüncü sezonu biten dizinin dördüncü sezon onayı da alındı.

 

LG LED Bataryalı Taşınabilir Projektör için bazı teknik özellikler:

– HD LED Projektör

– 100 inç büyüklüğe kadar ekran

– 2 Saate kadar bataryalı kullanım

– 250 ANSI Lümen Parlaklık

– Kablosuz Bağlantı

– USB Tak ve Çalıştır

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.