Netmarble’ın Yeni Oyunu Iron Throne Tüm Dünyada Yayında Netmarble’ın Yeni Oyunu Iron Throne Tüm Dünyada Yayında
1 milyondan fazla oyuncunun ön kayıt yaptırdığı, herkesin kral olmak için yarıştığı savaş oyunu Iron Throne, şimdi tüm dünyada iOS ve Android cihazlarda. Netmarble’ın Yeni Oyunu Iron Throne Tüm Dünyada Yayında

1 milyondan fazla oyuncunun ön kayıt yaptırdığı, herkesin kral olmak için yarıştığı savaş oyunu Iron Throne, şimdi tüm dünyada iOS ve Android cihazlarda.

Netmarble, bugün yeni MMO strateji oyunu Iron Throne’un, iOS ve Android cihazlar için dünya çapında (Çin hariç) yayında olduğunu duyurdu.

Netmarble tarafından geliştirilen ve yayınlanan oyunun ön kayıtları 19 Nisan 2018’de başlamıştı. Tabii bundan önce kalite değerlendirmesi için Ekim 2017’de 8 ülkede ön lansmanı gerçekleştirildi. Oyun resmi yayın tarihinden önce bir milyondan fazla ön kayıt aldı.

Iron Throne, sürükleyici hikayeler ve ters köşeler ile dolu RPG oyun görevleri içeriyor. Askerleri ya da kaynakları kaybetmeden oynanabilen Büyük Savaş ve Lejyon Savaşı gibi çeşitli savaş odaklı modları ile de tamamen yeni bir strateji oyunu deneyimi sunuyor. Ayrıca tamamen işlenmiş yüksek kaliteli 3 boyutlu görsellere sahip. Oyun, oyuncusunu Başkent Savaşını kazanıp kral olmak için girdiği mücadelede farklı stratejilerden yararlanmaya, destansı savaşlarda hayatta kalmaya ve güçlü ittifaklar kurmaya zorlayacak.

Netmarble Chief Global Officer’ı Seungwon Lee, “Netmarble’ın misyonu, her zaman oyuncularımız için en yenilikçi mobil oyun deneyimlerini sunmaktır,” dedi. “Iron Throne, mobil cihazlarda daha önce hiç görülmemiş bir deneyim sunmak için temel MMO strateji mekaniğini derin RPG öğeleriyle birleştiriyor. Oyun, sınıfındaki en iyi görselleri bir araya getiriyor. Sonunda oyuncuların kendi hikayelerinin kralları olmasını sağlayabileceğimiz için çok heyecanlıyız.”

Iron Throne mobil cihazlar için Apple App Store ve Google Play üzerinden indirilebilir. Iron Throne’un resmi açılışını ve bir milyon ön kayıt işlemini kutlamak için 16 Mayıs – 15 Haziran tarihleri arasında resmi olarak kayıt yaptıran tüm oyunculara, 1.000 altın, Boyut Fatihi Miğferi ve Boyut Fatihi Büyük Kılıç gibi özel ödüller veriliyor.

Iron Throne hakkında daha fazla bilgi için resmi siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Wolfteam Türkiye Kupası 2018’in Ana Sponsoru ASUS Oldu