Neverwinter: The Cloaked Ascendancy’nin PC Sürümü Çıktı Neverwinter: The Cloaked Ascendancy’nin PC Sürümü Çıktı
Perfect World Entertainment Inc. ve Cryptic Studios, bugün Neverwinter: The Cloaked Ascendancy‘nin PC sürümünün çıktığını duyurdu. Neverwinter: The Cloaked Ascendancy’nin PC Sürümü Çıktı

Perfect World Entertainment Inc. ve Cryptic Studios, bugün Neverwinter: The Cloaked Ascendancy’nin PC sürümünün çıktığını duyurdu.

Neverwinter şehri, Spellplague boyunca Cloak Tower’dan türeyen dört büyücüden oluşan Cloaked Ascendancy grubunun saldırısı altında. Bu büyücüler, kökeni Far Realm’a dayanan devasa güçlerini kullanarak Lord Neverember’ı tahtından etmek istiyorlar. Dungeons & Dragons serisi temelinde kurgulanan ve Forgotten Realms’ta geçen oynaması ücretsiz MMORPG’nin son genişlemesi; yeni bir sefer, macera bölgesi, elden geçirilmiş bir zindan, çatışma ve çok daha fazlasıyla öne çıkıyor.

Neverwinter The Cloaked Ascendancy’nin Xbox One ve PlayStation 4 sürümleri, bu yılın ilerleyen günlerinde karşımızda olacak.

Neverwinter: The Cloaked Ascendancy’nin PC Çıkış Tarihi Belli OlduCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.