Neverwinter Xbox One Kapalı Betası Başlıyor! Neverwinter Xbox One Kapalı Betası Başlıyor!
Neverwinter’ın kapalı betası Şubat’ta başlıyor. Kapalı beta için kayıtlar ise başladı. Ücretsiz MMORPG’lerde kaliteli oyunlarıyla lider olan Perfect World Entertainment Inc. ve Cryptic Studios,... Neverwinter Xbox One Kapalı Betası Başlıyor!

Neverwinter’ın kapalı betası Şubat’ta başlıyor. Kapalı beta için kayıtlar ise başladı.

Ücretsiz MMORPG’lerde kaliteli oyunlarıyla lider olan Perfect World Entertainment Inc. ve Cryptic Studios, Neverwinter’ın Xbox One kapalı betasını duyurdular. Neverwinter’ı Xbox One’da denemek için, 5 Şubat – 8 Şubat arasında yapılacak olan kapalı betaya şu adresten kayıt olabilirsiniz.

Neverwinter, Xbox One’daki ilk MMORPG’lerden biri olarak oyunculara tam gaz bir rol yapma deneyimini, daha önce PC için yayınladığı içerikle ve son derece canlı bir sosyal dünya yaratarak sunacak. Klasikleşmiş Dungeons & Dragons evrenindeki maceralarınıza arkadaşlarınızla birlikte çıkabileceksiniz. Neverwinter Xbox One platformundaki arkadaş listesi entegrasyonu dahil pek çok konsol özelliğini ve görkemli MMORPG deneyimini PC’den konsola kusursuzca taşımak adına optimize edilmiş kontrolleri kullanacak.

Fragtist NW_XboxOneBetaAnnounce_Screenshot-_3_ Fragtist NW_XboxOneBetaAnnounce_Screenshot-_5_ Fragtist NW_XboxOneBetaAnnounce_Screenshot-_6_ Fragtist NW_XboxOneBetaAnnounce_Screenshot-_7_Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.