Nextbit de Razer Ailesine Katıldı Nextbit de Razer Ailesine Katıldı
Razer, Nextbit Systems Inc.’ın varlıklarının çoğunluğunu satın aldı ve Nextbit’in kadrosuyla çalışanların, Razer renklerine bağlandı. Nextbit de Razer Ailesine Katıldı

Razer, Nextbit Systems Inc.’ın varlıklarının çoğunluğunu satın aldığını ve Nextbit’in yönetici kadrosuyla çalışanlarını kendi renklerine bağladığını duyurdu.

Ocak ayının başında sağlanan anlaşma ve satın almanın finansal detayları açıklanmadı. Razer’a göre, Nextbit kendi yönetim kadrosu altında bağımsız bir iş ünitesi olarak çalışmaya devam edecek ve ana şirketin devam etmekte olan operasyonu dışında işleyecek. Daha da ötesinde, Nextbit teknoloji dünyasında büyük merak uyandıran Robin isimli akıllı telefonu için ürün desteği ve yazılım güncellemeleri sunmaya devam edecek.

Razer Mekanik Klavyesini GüncellediCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.