NINTENDO, 7 inç OLED Ekranlı NINTENDO SWITCH (OLED Model)’in 8 Ekim’de Çıkacağını Duyurdu NINTENDO, 7 inç OLED Ekranlı NINTENDO SWITCH (OLED Model)’in 8 Ekim’de Çıkacağını Duyurdu
(Haber Bülteni) Nintendo Switch (OLED model) 8 Ekim’de piyasaya sürülecek ve oyunculara Nintendo Switch’teki geniş oyun kitaplığını nasıl oynamak istedikleri konusunda başka bir seçenek... NINTENDO, 7 inç OLED Ekranlı NINTENDO SWITCH (OLED Model)’in 8 Ekim’de Çıkacağını Duyurdu

(Haber Bülteni)

Nintendo Switch (OLED model) 8 Ekim’de piyasaya sürülecek ve oyunculara Nintendo Switch’teki geniş oyun kitaplığını nasıl oynamak istedikleri konusunda başka bir seçenek sunacak.

Nintendo Switch (OLED model), Nintendo Switch konsoluna benzer bir genel boyuta sahip. Diğer taraftan canlı renklere ve yüksek kontrasta sahip daha büyük, canlı 7 inç OLED ekranı da mevcut. Nintendo Switch (OLED model) ayrıca masa üstü modu için geniş ve ayarlanabilir bir standa, çevrimiçi oyun için kablolu LAN bağlantı noktalı yeni bir yuvaya, 64 GB dahili depolamaya ve gelişmiş ses özellikli yerleşik hoparlörlere sahip. Tıpkı Nintendo Switch gibi, Nintendo Switch (OLED model), kullanıcıların çok oyunculu eğlence için TV’de oynamasına ve ayrılabilir Joy-Con kumandalarını paylaşmasına olanak tanıyor.

 

Hem Nintendo Switch hem de Nintendo Switch Lite gibi, Nintendo Switch (OLED model), her yerde oynayabileceğiniz çok yönlülüğün keyfini çıkarmak için hareket halindeyken taşınabiliyor. Nintendo Switch (OLED model) için bir Nintendo Switch Taşıma Çantası ve Ekran Koruyucu seti de mevcut olacak. Nintendo Switch (OLED model), 8 Ekim’de, Metroid Fusion’ın doğrudan devamı olan Metroid Dread ile aynı gün çıkıyor.

Nintendo Switch (OLED model), kullanıcıların üç oyun modunun hepsinde geliştirmeleri deneyimlemelerine izin verecek:

  • TV modu:

Nintendo Switch oyunlarını TV’de oynamak için Nintendo Switch (OLED model) konsolunu yuvaya yerleştirin. Kullanıcılar, yerleşik kablolu LAN bağlantı noktasını kullanarak, TV modunda çevrimiçi bağlanmanın başka bir yolunun keyfini çıkarabilir.

  • Masaüstü modu:

Konsolun arkasındaki standı çevirin ve kutudan çıkar çıkmaz birlikte verilen iki Joy-Con kontrol cihazını kullanarak çok oyunculu oyunlar oynamak için konsolun ekranını kullanın. Geniş ayarlanabilir stand, sağlam bir temel oluşturuyor. Ayrıca oyuncuların görüntüleme açısında daha fazla aralıkla konsolu serbestçe eğmesine olanak tanır, böylece ekran daha kolay görülebilir.

  • Avuç içi modu:

Kullanıcılar, elde taşınır modunda konsolu gittikleri her yere götürebilir ve arkadaşlarıyla yerel  veya çevrimiçi  çok oyunculu oynayabilir. 7 inçlik OLED ekran, canlı renkler ve yüksek kontrast sağlar.

 

Konsol iki renk seçeneğiyle geliyor:
  • Beyaz Joy-Con kumandaları, siyah bir ana ünite ve beyaz bir yuva içeren Nintendo Switch (OLED model) beyaz seti.
  • Neon Kırmızısı ve Neon Mavisi Joy-Con kumandaları, siyah bir ana ünite ve siyah bir yuva içeren Nintendo Switch (OLED model) neon kırmızısı / neon mavisi seti.

Nintendo Switch için önceden piyasaya sürülen tüm Joy-Con kumandaları bu yeni modelle uyumlu. Ek olarak, Nintendo Switch (OLED model), Nintendo Switch oyunlarının tam kitaplığıyla da uyumlu.

Bu yeni konsolu alan ve dijital oyunlarını aktarmak ve başka bir Nintendo Switch’ten veri kaydetmek isteyen herkes için, aktarım süreciyle ilgili ayrıntılar “How to Transfer Your User Data” support page destek sayfasında bulunabilir.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.