NINTENDO SWITCH Şubat Oyunları NINTENDO SWITCH Şubat Oyunları
(Haber Bülteni) Bu hafta Nintendo eShop’tan indirilebilecek 3 yeni oyun duyuruldu. Bu oyunlar Healer’s Quest,  Super Mario 3D World + Bowser’s Fury, Little Nightmares... NINTENDO SWITCH Şubat Oyunları

(Haber Bülteni)

Bu hafta Nintendo eShop’tan indirilebilecek 3 yeni oyun duyuruldu. Bu oyunlar Healer’s Quest,  Super Mario 3D World + Bowser’s Fury, Little Nightmares II olarak belirlenmiş.

 

Yeni İndirilebilir Oyunlar

Healer’s Quest (Plug In Digital):

Healer’s Quest, partisinde değeri bilinmeyen bir Healer’i oynadığınız neşeli bir Komedi RPG. Yakışıklı bir okçu, ahlaksız bir büyücü, buyurgan bir tank  ve öfkeli bir barbardan oluşan partinizi bir arada tutmak sizin göreviniz. Oyun 11 Şubat tarihinden itibaren indirilebilir.

 

 

Super Mario 3D World + Bowser’s Fury (Nintendo):

Sprixie Krallığını kurtarma yolculuğunda Mario, Luigi, Peach ve Toad’a katılın. Prensesi ve tebasını ister tek başınıza isterseniz de üç arkadaşınızla birlikte bu gelişmiş Super Mario 3D World sürümünde kurtarın. Oyun 12 Şubat’tan itibaren indirilebilir.

 

 

Little Nightmares II (BANDAI NAMCO Entertainment):

Mono ve Six, Signal Kulesindeki rahatsız edici karanlık sırları keşfetmek için birlikte yola çıkıyorlar.Onları bekleyen engelleri aşabilecekler mi?  Oyun 11 Şubat tarihinden itibaren indirilebilir.

 

 

 

Yeni İçerik (DLC):

 

The Outer Worlds – Expansion Pass (Private Division): Oyunun yeni DLC içeriği 11 Şubat tarihinden itibaren indirilebilir.

 

Yeni Ön Sipariş:

Crash Bandicoot™ 4: It’s About Time (Activision): Oyun, 9 Şubat’tan itibaren ön siparişe açık.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.