NINTENDO SWITCH’te Bu Hafta Yeni Neler Var NINTENDO SWITCH’te Bu Hafta Yeni Neler Var
(Haber Bülteni) Nintendo eShop’ta bu hafta indirilebilecek yeni oyunlar;  The Jackbox Party Pack 7, Cloudpunk, Shantae: Risky’s Revenge ve Space Crew  olarak belirlenmiş. Ayrıca... NINTENDO SWITCH’te Bu Hafta Yeni Neler Var

(Haber Bülteni)

Nintendo eShop’ta bu hafta indirilebilecek yeni oyunlar;  The Jackbox Party Pack 7, Cloudpunk, Shantae: Risky’s Revenge ve Space Crew  olarak belirlenmiş. Ayrıca KINGDOM HEARTS Melody of Memory demo oyunu ve Super Smash Bros. Ultimate: Steve & Alex Challenger Pack indirilebilir içerik olarak duyuruldu.

Yeni İndirilebilir Oyunlar

The Jackbox Party Pack 7 (Jackbox Games): 5 yeni muhteşem parti oyunu! 15 Ekim’den itibaren oynanabilir.

1-Hiç birşey söyleme bölümü Quiplash 3 (3-8 oyunculu ). Kafa-kafaya verip alışılmadık komutlara komik karşılıklar verin.

2-İşbirliği ile oynanan kaos oyunu The Devils and the Details (3-8 oyunculu). İnsan hayatının günlük eziyetlerinin üstesinden gelerek  kasabada hayatta kalmaya çalışan bir şeytan ailesi olarak oyunu oynuyorsunuz.

3-Çizim savaşı oyunu Champ’d Up (3-8 oyunculu).

4-Talking Points (3-8 oyunculu), hızlı bir halka hitap etme oyunu. İlk defa gördüğünüz resimler üzerinden anında bir konuşma yapmanız gerekiyor.

5- Blather Round (2-6 oyunuculu) pop kültür tahmin etme oyunu.

Cloudpunk (Merge Games):

Cloudpunk dağıtım servisi işinizdeki ilk geceniz. İki kural var: Tüm paketleri dağıt ve asla içinde ne olduğunu sorma. Oyun 15 Ekim’den itibaren oynanabilir.

 

Shantae: Risky’s Revenge – Director’s Cut (WayForward):

IGN’nin Yılın Oyunu ödülüne sahip ve Metacritic’te 2010’un en yüksek skorunu alan oyun kızgın çöllerde, balta girmemiş ormanlarda, nemli mağaralarda ve ölümcül labirentlerde geçiyor. Oyun 15 Ekim’den itibaren oynanabilir.

 

 Space Crew (Curve Digital):

Bu oyunda, dünyayı ve insanlığı korumak adına dünya dışı tehditlerle mücadele eden ve  hiç kimsenin gitmediği yerlere giden bir uzay mürettebatının maceralarına tanık oluyorsunuz. Oyun 15 Ekim’den itibaren oynanabilir.

 

Yeni İndirilebilir İçerik:

Super Smash Bros. Ultimate: Steve & Alex Challenger Pack (Nintendo):

Bu oyunda Minecraft’tan Steve ve Alex Challenger Pack 7’deki savaşa katılıyor. Bu set aynı zamanda; yeni bir aşama, Minecraft Dünyası, Minecraft serilerinden yedi müzik parçası, Classic Mode Route ve DLC Spirit Board içeriyor. 14 Ekim’den itibaren indirilebilir.

Yeni Demo :

Kingdom Hearts Melody of Memory:Demo oyunu 15 Ekim’den itibaren indirilebilir.

 

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.