NVIDIA İle Güçlendirilmiş Monster Notebooklar Satışa Sunuldu NVIDIA İle Güçlendirilmiş Monster Notebooklar Satışa Sunuldu
NVIDIA'nın 10 serisi grafik kartlarıyla güçlendirilmiş bilgisayarı modelleri, Monster Notebook mağazalarında ve web sitesinde sizleri bekliyor NVIDIA İle Güçlendirilmiş Monster Notebooklar Satışa Sunuldu

Monster Notebook, Pascal mimarisiyle üretilmiş NVIDIA GTX 10 serisi grafik kartı barındıran notebook modellerini satışa sundu.

NVIDIA mobil cihazlar için optimize edilmiş 10 serisi grafik kartlarını 16 Ağustos’ta yaptığı bir duyuruyla tanıtmıştı. Monster, 16 Ağustos’ta NVIDIA tarafından yeni kartların duyurulmasıyla birlikte GTX 1060, GTX 1070 ve GTX 1080 ekran kartlı yeni oyun bilgisayarı modellerini www.monsternotebook.com.tr adresinden satışa sundu.

Yeni nesil grafik kartlarıyla güçlendirilmiş notebook’lar arasında GTX 1060 grafik kartlı Tulpar T5 V8.1, GTX 1070 grafik kartı barındıran Tulpar T7 V8.1, GTX 1080 ekran kartlı Tulpar T7 V9.2 ve bünyesinde iki adet GTX 1080 grafik kartı barındıran Semruk S7 V4.1 gibi gaming laptop modelleri bulunuyor.

fragtist-monster-notebook-nvidiaRazer Ripsaw Game Capture Card Kutu Açılışı – UnboxingCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.