NVIDIA ve AMD Yeni Sürücülerini Yayımladı NVIDIA ve AMD Yeni Sürücülerini Yayımladı
NVIDIA ve AMD, son çıkan oyunlara optimizasyon getiren ve çeşitli bug'ları düzelten yeni sürücülerini yayımladı. NVIDIA ve AMD Yeni Sürücülerini Yayımladı

NVIDIA ve AMD, yeni çıkan oyunlara optimizasyon getiren ve çeşitli bug’ları düzelten yeni sürücülerini yayımladı.

NVIDIA’nın 416.34 sürümlü yeni Game Ready sürücüsü Call of Duty: Black Ops 4, Soulcalibur 6 ve Grip oyunlarına optimizasyon getirmenin yanı sıra bazı önemli bug’ları da düzeltiyor:

  • DSR açık olduğunda bazı oyunlarda yaşanan siyah ekranda kalma sorunu giderildi.
  • Bazı oyunlar G-SYNC açıkken ve tam ekran modunda oynanırken görüntüde kırmızı, yeşil ve mavi çizgiler oluşabiliyordu. Bu sorun halledildi.
  • Playerunknown’s Battlegrounds’da bazı oyuncuların yaşadığı gölgelendirme sorunları çözüldü.

NVIDIA’nın yeni Game Ready sürücüsünü GeForce Experience programından otomatik olarak ya da sürücüler sayfasından elle kurabilirsiniz.

AMD’nin yeni Adrenaline sürücüsü ise Radeon RX Vega 64 sahiplerine Call of Duty: Black Ops 4’ü 1080p çözünürlükte oynarken yüzde 5’lik performans artışı vaat ediyor. Radeon RX 580 sahipleri ise aynı çözünürlükte yüzde 6’lık performans artışı görebilirler.

  • Fortnite’ı High ya da Epic ayarlarda oynayan oyuncular bazen ışıklandırmalarda sorun yaşayabiliyordu. Bu sorunlar giderildi.
  • Birden çok ekran kartı kullanan sistemlerde Sea of Thieves oynarken görüntüde titremeler olabiliyordu. Bu sıkıntı da çözüldü.

AMD’nin yeni sürücüsüne buradan ulaşabilirsiniz.

Sony Yeni Nesil Bir Donanım Üzerinde Çalıştığını Doğruladı!