NVIDIA, Yeni Game Ready Sürücüsünü Yayımladı NVIDIA, Yeni Game Ready Sürücüsünü Yayımladı
NVIDIA, Final Fantasy XV Windows Edition için hazırladığı yeni Game Ready sürücüsünü yayımladı. Detaylar haberimizde. NVIDIA, Yeni Game Ready Sürücüsünü Yayımladı

NVIDIA, Final Fantasy XV Windows Edition için hazırladığı yeni Game Ready sürücüsünü yayımladı.

Sürücü, Playerunknown’s Battlegrounds(PUBG) oyununda da %7’ye varan performans artışı getiriyor. Öte yandan Warhammer: Vermintide 2 ve World of Tanks 1.0 için de gelişmiş optimizasyon sunuyor.

GeForce sahipleri, yeni çıkacak Game Ready sürücüsüyle beraber bu baharın en çok beklenen oyunlarından biri olan Final Fantasy XV Windows Edition’u oynamaya hazır olacak. Final Fantasy XV Windows Edition yeni sürücüyle birlikte Ansel ve ShadowPlay Highlights desteği kazanacak. Sürücü ayrıca NVIDIA Flow, NVIDIA HairWorks, NVIDIA ShadowWorks, NVIDIA Turf Effects ve NVIDIA VXAO’yu içeren GameWorks teknolojilerini de beraberinde getiriyor.

NVIDIA, PC oyuncuları için GeForce GTX 10 serisi GPU’ların performansını en üst düzeye çıkarmak için çalışıyor. Bunun için oyun geliştiricilerine mühendislik uzmanlığı, grafik ve fizik simülasyon ara katmanı ile geliştirici araçları ve kaynak kodu desteği sunuyor.  NVIDIA, ince performans ayarları ve kararlılık geliştirmeleri de getiriyor. Tüm bunların yanı sıra G-SYNC monitör teknolojisi, optimize oyun ayarları ve GeForce Experience gibi özellikleri desteklemek için Square Enix ile çalışmaya devam edecek firma.

NVIDIA Game Ready sürücüleri, GeForce oyuncularına optimize bir oyun deneyimi yaşatmak için oyunların çıkış tarihiyle eş zamanlı ya da daha önce kullanıcılara sunuluyor. NVIDIA mühendisleri, performansı en iyi düzeye getirmek ve mükemmel bir oyun tecrübesi sunmak için mümkün olan son ana kadar çalışmaya devam ediyor. Bütün Game Ready sürücülerinin Microsoft tarafından sağlanan WHQL sertifikasına sahip. NVIDIA ekipleri, oyun piyasaya çıktıktan sonra dahi performans artışı sunabilmek için aralıksız çalışıyor.

Yeni sürücü hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. Sürücü buradan indirilebilir.

NVIDIA Ekran Kartı Talebine Yetişmeye Çalışıyor