NVIDIA, Yeni Game Ready Sürücüsünü Yayımladı NVIDIA, Yeni Game Ready Sürücüsünü Yayımladı
NVIDIA, Shadow of the Tomb Raider başta olmak üzere bazı yeni oyunlar için optimizasyon sağlayan yeni Game Ready sürücüsünü yayımladı. NVIDIA, Yeni Game Ready Sürücüsünü Yayımladı

NVIDIA, Shadow of the Tomb Raider başta olmak üzere bazı yeni oyunlar için optimizasyon sağlayan yeni Game Ready sürücüsünü yayımladı.

399.24 sürüm numaralı yeni sürücü, Shadow of the Tomb Raider’ın yanı sıra Call of Duty Black Ops 4’ün Blackout betası için de optimizasyon sağlıyor. Ayrıca erken erişime giren Assetto Corsa Competizione de yeni sürücünün faydalarını görecek bir diğer oyun.

Yeni Game Ready sürücüsü ayrıca Dying Light: Bad Blood için Highlights desteği de getiriyor. Böylece Dying Light: Bad Blood oyuncuları da artık ShadowPlay teknolojisinin katkılarıyla oyundaki en önemli anlarını kaydedip arkadaşlarıyla paylaşabilecekler. Öte yandan Insurgency: Sandstorm da artık Ansel desteğine sahip.

Yeni sürücüyü GeForce Experience programı aracılığıyla otomatik olarak indirebilirsiniz. İsteyenler güncelleme işlemini buradan manuel olarak da yapabilir.

MSI, İlk Özelleştirilmiş GeForce RTX GPU Serisini Görücüye Çıkardı