Oculus Rift’in Yeni Yıldızı Eagle Flight Duyuruldu Oculus Rift’in Yeni Yıldızı Eagle Flight Duyuruldu
Kartalların gözünden oynadığımız yeni oyun Eagle Flight, Ubisoft tarafından duyuruldu. Detayları haberimizden okuyabilirsiniz. Oculus Rift’in Yeni Yıldızı Eagle Flight Duyuruldu

Ne güzel yaratıklardır şu kartallar. Onlara olan hayranlığınızı açıklayamayanlardansanız ve oyun dünyasından da vazgeçemiyorsanız, size güzel bir haberimiz var. Ubisoft, Eagle Flight isimli oyununu duyurdu.

Oyun, Oculus Rift kullanıcılarına yönelik ve FunHouse tarafından geliştirildi. Oyun, insanların Dünya’dan yok olduktan 50 yıl sonrasını konu alıyor. Amacımız ise keşfe çıkmak.

Doğru okudunuz, bir kartalın gözünden Paris’ten başlayarak Dünya’da neler olup bitmiş izleyebiliyoruz. Doğanın harikalarından tutun, birçok tanıdık şehrin tepesinde gezebiliyoruz. Gökyüzü tamamen bize ait. Uçmayı sevenlerdenseniz, bu deneyim kaçmaz. Tabii yükseklik korkusu olanlar için pek hoş bir deneyim olacağını sanmıyoruz.

Oyun için yayınlanan fragmanı, aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.