Kategoriler

Orcs Must Die! Unchained, PS4’e Taşınıyor

6 ile 7 Aralık tarihlerinde Las Vegas’ta gerçekleşen PlayStation Experience’te oyun şirketi Gameforge ve geliştirici şirket Robot Entertainment, Sony Computer Entertainment ile birlikte çok oyunculu Orcs Must Die! Unchained‘in PlayStation 4 sürümünü duyurdu.

Orcs Must Die! Unchained şu an kapalı Beta aşamasında ve oyun topluluğunun değerli geri dönümleri sayesinde sürekli düzenlenip geliştiriliyor. Kale zaferleri türündeki bu oyun kale savunma mekanizmasıyla üçüncü şahıs nişan oyunlarına benzer özellikleri sayesinde stratejik açıdan zorlu, beş oyunculu ekiplerle PvP mücadelelerine odaklanıyor.

Güçlü barbarlardan zarif okçulardan büyülü yeteneklere sahip sihirbazlar Orcs Must Die! Unchained’te geniş bir kahraman sınıfı seçeneği sunar. Her birinin kendine özel yetenek ve sihirlerinin birlikteki diğer ekip üyeleri de göz önünde bulundurularak taktiksel açıdan avantajlı kullanımı zafer kazandırır. Oyuncuların hizmetine sınıflara özel silahlar, yetenekler ve sihirlerin yanında çok sayıda tuzak sunulur. Bunlar arzu edildiği zaman oyunda geliştirilebilir.

http://www.youtube.com/watch?v=MJrAvmA4dR8

Görüntülenmeler:
7
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri