Overkill’s The Walking Dead’in Konsol Sürümleri Ertelendi Overkill’s The Walking Dead’in Konsol Sürümleri Ertelendi
Starbreeze, beklenen çıkışı yapamayan Overkill's The Walking Dead'in konsol sürümlerinin süresiz olarak ertelendiğini duyurdu. Overkill’s The Walking Dead’in Konsol Sürümleri Ertelendi

Starbreeze, beklenen çıkışı yapamayan Overkill’s The Walking Dead’in konsol sürümlerinin süresiz olarak ertelendiğini duyurdu.

6 Kasım’da PC için çıkan zombi temalı co-op oyunu istediği başarılı çıkışı gerçekleştirememişti. Oynanış mekaniklerinin dengesizliği ve yaşanan bazı teknik sıkıntılar Overkill’s The Walking Dead’in istenilen satış seviyesine ulaşmasını engellemişti. Bu durum halihazırda mali sıkıntılar yaşayan Starbreeze’in oyunun konsol sürümlerini ertelemesine neden olmuştu. Şimdi de konsol sürümlerinin süresiz olarak ertelendiği duyuruldu.

Yapılan duyuruda oyunun konsollardaki performansının değerlendirildiği ve bu sebeple ertelendiği söyleniyor. Bunun haricinde herhangi bir ayrıntı verilmemiş. Ancak Starbreeze’in Aralık 2018’de iflas erteleme talep ettiğini ve firmanın mali açıdan çok zor zamanlardan geçtiğini de hesaba katarsak Overkill’s The Walking Dead’i konsollarda asla göremeyeceğimizi düşünmek mantıksız olmaz.

Overkill’s The Walking Dead | İnceleme