Overwatch 1. Yıl Dönümü Özel İndirimi Başladı Overwatch 1. Yıl Dönümü Özel İndirimi Başladı
Overwatch yaz kampanyasında 1. yıl dönümüne özel büyük indirim oyuncuları bekliyor. Detayları haberimizden okuyabilirsiniz. Overwatch 1. Yıl Dönümü Özel İndirimi Başladı

Overwatch yaz kampanyasında 1. yıl dönümüne özel büyük indirim oyuncuları bekliyor.

22 Mayıs – 4 Haziran tarihleri arasında sürecek Overwatch indirimi bugün başladı. Playstation 4, Xbox One ve PC oyunlarında geçerli olacak kampanyada, Overwatch 130 TL’den satışa sunuluyor.

Overwatch, oyuncuların her biri kendine has olağanüstü silahlara ve inanılmaz yeteneklere sahip olan onlarca farklı kahraman arasından seçim yaparak, yakın gelecekteki dünyadaki çeşitli mekanlarda geçen görevleri tamamlamak için savaştıkları, takım tabanlı bir nişancı oyunu. Blizzard Entertainment’ın ilk yılında dünyayı kasıp kavuran ve 30 milyondan fazla oyuncuya sahip popüler FPS oyununu denemek için bu mükemmel fırsatı kaçırmayın.

Overwatch Hakkında Az Bilinen GerçeklerCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.