Kategoriler

Overwatch 20 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Blizzard’ın gözde oyunlarından Overwatch, 20 milyon oyuncuya ulaştı. Ayrıca yeni gelen etkinliğin detayları da haberimizde.

Yapılan basın açıklamasında Blizzard, Overwatch ile ilgili önemli gelişmeyi paylaştı; Oyun, 20 milyon oyuncuya sahip.

Günümüzde ücretsiz oyunlar için büyük rakamlara ulaşmak çok zor değil. Ancak Overwatch ücretsiz bir oyun değil. Oyunu oynamak isteyen oyuncular, 60$ fiyatındaki (ülkemizde fiyat aralığı 140-160 arası değişiyor) ürünü satın almak zorundalar. 

Son zamanlarda çıkan popüler oyunlar, 5-10 milyon arası kopya satarken, başarılı sayılıyor. Overwatch çıkalı beş ay olmasına rağmen şimdiden 20 milyon kopya satmayı başarmış ve bu sadece multiplayer bir oyun için inanılmaz bir başarı.

Ayrıca dün itibari ile oyuna yeni cadılar bayramı etkinliği olan “Halloween Terror” başladı. Etkinlik boyunca oynacağımız yeni PvE modu ve bir çok cadılar bayramı eşyaları oyuna eklendi. Etkinlik 1 Kasıma kadar devam edecek.

Etkinlik dahilinde gelen yeni Brawl modunda kalemizi, üç farklı zorlukta Junkenstein ve onun ordusundan korumaya çalışıyoruz. Bu Brawl için sadece Ana, Soldier 76, Hanzo ve McCree seçilebiliyor ve karakterimizi bir daha değiştiremiyoruz.

bütün korkunçluğu ile yeni loot box‘lar da oyuna eklendi. Yeni kostümler ve daha fazlasını barındıran cadılar bayramına özel loot box‘lardan çıkan başlıca kostümleri aşağıdan görebilirsiniz.

fragtist-anafragtist-hanzofragtist-zenyattafragtist-roadhogfragtist-reaperfragtist-mercyfragtist-junkrat

No Man’s Sky “Rekora Koşuyor”