Kategoriler

Overwatch, Play of the Game İçeriğini Genişletiyor

fragtist-overwatch-play-of-the-game

Overwatch oyununun en çok eleştirilen sistemi “Play of the Game” için değişiklikler yolda. Detaylar haberimizde.

Overwatch oyununun en çok eleştirilen özelliği olan “Play of the Game” için değişiklikler yolda.

“Play of the Game 2.0 adını verdiğimiz bir planımız var” diyen Overwatch baş karakter yaratıcısı Geoff Goodman; “Bu özellik hakkında gerçekten çok güzel fikirlerimiz var. Bir kaç kamera çalışması yapmak istiyoruz. Kooperatif Play of the Game fikrimiz var. Eğer maçın şeklini değiştiren bir harekette, birden fazla oyuncunun iş birliği varsa, ikisinin hareketini de göstermek istiyoruz.” sözleriyle açıklamasına devam etti.

Yeni sistem için geliştirilen fikir şu şekilde işliyor. kim oyunun gidişatında büyük payı varsa, onu göz önüne çıkaracak bir sistem geliştiriliyor. Goodman eski sistem için şu örneği verdi; “Mesela Zarya, ultimate yeteneğini kullandığı zaman bir başkası bunun için kredi alıyor. “

Maalesef yeni Play of the Game 2.0’ı çok yakında göremeyeceğiz. Çünkü Blizzard’ın Overwatch için yapacağı öncelikli bir çok iş var.

Goodman yeni içerik hakkında sözlerine şu şekilde devam ediyor. “Play of the Game sistemini değiştirmek uzun süredir istediğimiz bir şey. Ancak öncelikle halletmemiz gereken bir kaç sorun var. Mesela, Play of the Game introlarını nasıl halledeceğiz ve bundan krediyi kimin sağlayacağına karar vermemiz lazım.”

Huawei Mate 9, Global Lansmanla Tanıtıldı

Görüntülenmeler:
7
İlgili Kategoriler
Haber · Konsol · Oyun Haberleri · PC · PlayStation · XBox