Kategoriler

Overwatch’un Cadılar Bayramı Etkinliği Xbox Store Üzerinden Sızdırıldı

Overwatch’un yeni etkinliği Xbox üzerinden sızdırıldı. Ayrıca sürekli ismi dönen Sombra karakteri ile ilgili bir ipucu da var.

Overwatch, yaz aylarında olimpiyatlar için “Summer Games” adında özel bir etkinlik düzenlemişti. Yeni bir oyun modu ve yeni kozmetik eşyaları barındıran Loot Box‘lar etkinlik boyunca oyunculara sunulmuştu.

ChronosHero adlı Reddit kullanıcısı gönderisinde; yeni Overwatch cadılar bayramı etkinliği ile ilgili Xbox store‘dan alınan bir fotoğrafı paylaştı.

fragtist-overwatch-halloween

Fotoğraftaki açıklamada, cadılar bayramına özel kozmetikleri barındıracak Loot Box’lardan bahsediyor. Ancak fotoğrafta herkesi heyecanlandıran başka bir detay mevcut. Sağ taraftaki mor şekerde betimlenmek istenen, uzun zamandır dedikodusu dönen Sombra karakterinin ikonu.

Blizzard, cadılar bayramı için planlarını henüz açıklamadı, Şu anlık bu resim spekülasyondan ibaret. Fotoğraftaki açıklama şöyle;

“Cadılar bayramı heyecanını yeni Overwatch etkinliği olan Halloween Terror döneminde, kahramanlarınız için hazırlanmış korkunç sürprizlerle kutlayın.

Koleksiyonunuzu, sınırlı sürede kalacak olan yeni cadılar bayramı özel Loot Box’larla şenlendirin. Her Loot Box, dört kozmetik eşya ve en az bir adet cadılar bayramı özel kostüm, spray, highlight intro, victory pose, player icon ve voice line içerir. Yüzden fazla cadılar bayramı eşyası açılmamış olarak sizi bekliyor.”

Ayrıca fotoğrafa göre cadılar bayramı özel Loot Box’lar 1 Kasım 2016 tarihine kadar oyunda olacağını görüyoruz.

Zula’dan 120.000 Ödül Havuzlu Sezon Yolda

Görüntülenmeler:
3
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri · PC