Overwatch’un Yeni Karakteri Baptiste, Birkaç Gün İçinde Oyuna Ekleniyor! Overwatch’un Yeni Karakteri Baptiste, Birkaç Gün İçinde Oyuna Ekleniyor!
Bir süredir PTR'da test edilen yeni oynanabilir karakter Baptiste, Overwatch'a çok kısa süre içinde tam olarak eklenmiş olacak. Overwatch’un Yeni Karakteri Baptiste, Birkaç Gün İçinde Oyuna Ekleniyor!

Bir süredir PTR’da test edilen yeni oynanabilir karakter Baptiste, Overwatch’a çok kısa süre içinde tam olarak eklenmiş olacak.

Twitter üzerinden yapılan duyuruya göre, yeni karakter 19 Mart tarihinde oyuna ekleniyor. 

Tam bir sıhhiyeci olarak tasarlanan yeni karakter, sağlam hasar veren ve üçlü atış yapabilen Biotic Launcher isimli bir silaha sahip. Aynı silahın alternatif ateş özelliğiyle de yakınındaki takım arkadaşlarını iyileştirebilen ‘bombalar’ atabiliyor Baptiste. Hem kendini hem de takım arkadaşlarını zamanla iyileştirme becerisine de sahip olan yeni karakter, bunun için Regenerative Burst özelliğini aktive edebiliyor. Immortality Field becerisi de Baptiste’i ve arkadaşlarını bir koruma kalkanı içine alıyor, böylece kalkanın içinde kalanlar bir süreliğine ölümden kurtulabiliyor.

Karakterin pasif becerisi ise Exo Boots. Exo Boots ile her türlü engelin üzerinden kolaylıkla atlayabiliyor Baptiste. Karakterin ultimate becerisi Amplification Matrix ise takımının hasar verme ve iyileşme oranını ikiye katlıyor.

Halo: The Master Chief Collection PC’ye Geliyor!