Oyun Dünyasından iki mobil oyun önerisi Oyun Dünyasından iki mobil oyun önerisi
Ofiste gerilimli bir gün mü geçiriyorsunuz? Okulda derslerden sıkıldınız mı? O zaman Smash Hit vakti! Oyunun amacı son derece basit. Önünüze gelen her camı... Oyun Dünyasından iki mobil oyun önerisi

Ofiste gerilimli bir gün mü geçiriyorsunuz? Okulda derslerden sıkıldınız mı? O zaman Smash Hit vakti! Oyunun amacı son derece basit. Önünüze gelen her camı metal toplarınızla kırmak. Pastel renklerle ve hoş müziği ile sizi sakinleştirirken kırılan camların şıngırtısını çok seveceksiniz. Ücretsiz olan “Smash Hit” hem IOS hem de Android markette keşfetmenizi bekliyor.
http://smashhitgame.com/

Önereceğimiz ikinci oyun ise QuizUp. 400 den fazla konu seçimi sunan bir bilgi oyunu. Tarihten teknolojiye, günümüz dizilerine hatta video oyunlarınakadar aklınıza gelebilecek her konuda bilginizi sınayacak olan QuizUp ile tek başınıza zaman geçirmenin yanı sıra arkadaşlarınıza da meydan okuyabilirsiniz. Kendi sorularınızı hazırlamanız ya da tartışma gruplarına katılmanız da QuizUp ile mümkün.10 milyon kullanıcısı olan oyunun tek dezavantajı Türkçe desteğinin olmayışı.
https://www.quizup.com/Cem Pirpak

Cem “ MuMiMaW” Pirpak Oyun dünyası ile tanışması "kasetli Commodore 64" ile oldu . Diablo , World of Warcraft , League of Legends oyunlarında beta testerlik yaptı. MuMiMaW nicki ile Amerika serverlerinde başarı ile temsil etti ülkesini. Şimdi Fragtist'in deniz manzaralı ofisine uğramadan video prodüksiyon ve TV departmanının yöneticiliğini yapmakta.