Kategoriler

Oyun Geliştirme Üzerine Kariyer Yapmak

Oyun geliştirme üzerine kariyer hedefleyen herkesin kullanabileceği kariyer portalı, gelistirici.doged.org adresinde yayında.

Türkiye’de faaliyet gösteren tüm oyun geliştiricileri bir araya getirme amacıyla yola çıkan Dijital Oyun Geliştiricileri Derneği, oyun geliştirme alanında kariyerine yön çizmek isteyen herkesin yararlanabileceği bir projeye imza attı.

gelistirici.doged.org adresinden ulaşılabilecek portal üzerinden şu hizmetler kullanılabilecek:

  • Sektördeki firmalar iş ilanlarını paylaşabilecek.
  • Adaylar, yayınlanan ilanlar için dijital başvuru formlarını doldurarak ya da Linkedin profillerini kullanarak başvurularını gerçekleştirebilecekler.
  • Adaylar, “Geliştirici Profili” oluşturabilecekler. Profil oluşturulurken temel bilgiler Linkedin hesaplarından kolayca aktarılabilecek.
  • Geliştirici Profilleri herkese açık durumda olacak.
  • Portala tamamen ücretsiz üye olarak, geliştiricilere form üzerinden mesaj gönderilebilecek. Geliştiricilerin bağlantı adresleri gizli tutulabilecek.

DOGED geliştirici portalına linkten erişebilir, sağ üst köşede yer alan panelde “GELİŞTİRİCİLER” sekmesinden geliştirici olarak profil oluşturabilir ve “KAYIT OL” seçeneğinden portalda hesabınızı oluşturup, ilanlarınızı verebilirsiniz.

Fragtist dogedGelistirici