Oyun Performansını Uç Noktaya Taşımak Oyun Performansını Uç Noktaya Taşımak
Oyun oynamak önemlidir. Özellikle gözlerini çok sık yoran biz oyuncular için monitör çok daha önemlidir. 144 Hz’lik, GPU senkronizasyonlu yenileme ve 1 ms’lik tepki... Oyun Performansını Uç Noktaya Taşımak

Oyun oynamak önemlidir. Özellikle gözlerini çok sık yoran biz oyuncular için monitör çok daha önemlidir.

144 Hz’lik, GPU senkronizasyonlu yenileme ve 1 ms’lik tepki hızı ile 27 inçlik yeni Philips monitör, sıkı ve rekabetçi oyuncular için oyun deneyimini yeniden keşfediyor.

Standart bir monitörle oyun oynamanın yarattığı zorluklardan biri, en azından ciddi oyunseverler için, nesneleri ekranda bir yerden diğerine bir anda atlıyormuş gibi gösterebilen düşük kare hızıdır. NVIDIA G-SYNC chipseti, kendileri kadar sıkı ve hızlı oyun oynayabilen bir ekran arayan oyunseverler için tasarlandı. Philips NVIDIA G-SYNC, gelişmiş grafik desteği sayesinde deneyimli oyunseverlerin keskin ve hızlı tepkileri için son derece uygun. Ekran görüntüsünü saniyede 144 defaya kadar yeniden çizerek, nesnelerin bir yerden diğerine atlama olasılığını azaltır ve doğru hedef almayı kolaylaştırır.

Teknik Özellikler: NVIDIA G-Sync’e sahip 144 Hz’lik Philips Ekranı
– LCD panel tipi, ölçüsü: TFT LCD, 27 inç
– Arka aydınlatma teknolojisi: W-LED
– Panel ölçüsü: 27 inç / 68.6 cm
– Maksimum çözünürlük: 1920 x 1080 @ 144 Hz (DP)
– Görüntüleme açısı: 170º (H) / 160º (V), @ C/R > 10
– Parlaklık: 300 cd/m²
– Renk sayısı: 16.7 m
– Konektivite – Sinyal Girişi: DisplayPort 1.2, 4 x USB 3.0 with 1 x hızlı şarj
Ayak
Yükseklik ayarı: 150 mm
Pivot: 90°
Sağa sola dönme: -/+65
Eğilme: -5/+20°
Sürdürülebilirlik
Çevre ve enerji: EPEAT Silver, RoHS, kurşunsuz, cıvasız
Geri dönüşümlü ambalaj malzemesi: 100%
Uygunluk ve standartlar
Düzenlemeye ilişkin onaylar: BSMI, CE İşareti, FCC B Sınıfı, GOST, PSB, SASO, SEMKO, TUV Ergo, TUV/GS, cETLus, WEEECeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.