Oyun üreticileri çıldırdı:” Goat Simulator ve Bear Simulator !” Oyun üreticileri çıldırdı:” Goat Simulator ve Bear Simulator !”
  Önce internet üzerinde şaka olarak başladı. Derken iş ciddileşti ve ilk keçi simülasyonu oyunu duyuruldu. Coffee Stain Studios 1 Nisan 2014 de dünya... Oyun üreticileri çıldırdı:” Goat Simulator ve Bear Simulator !”

 

Önce internet üzerinde şaka olarak başladı. Derken iş ciddileşti ve ilk keçi simülasyonu oyunu duyuruldu. Coffee Stain Studios 1 Nisan 2014 de dünya lansmanını yapacağı oyunda, oyuncular hiçbir amacı olmadan çimen yiyerek sağa sola tos atacakları, insanlara ve eşyalara zarar verecekleri bir “keçi” yi oynayacaklar.Ön sipariş videosu ile Steam üzerinden satışı başladı :

<iframe width=”640″ height=”360″ src=”//www.youtube.com/embed/JN2QUhaKN2Q” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
Keçi simulasyonuna şaşırmışken şimdi de Kickstarter de başlayan ve kısa sürede hedef bütçesini geçen Ayı simülasyonu ve alfa oynanış videosu haberi geldi. Farjay stüdyosu 2014 sonlarına yetiştireceğini açıkladığı simülasyon için şu anda 50,000 dolar toplanmış durumda.17 nisana kadar Kickstarter de açık kalacak olan proje de oyuncular ayı olarak ormanı keşfetmek, balık yakalayıp arı kovanından bal toplamak dışında aslında pek de bişey yapmayacak gibi gözüküyor. Lost dizisine göndermelerin de olacağı nuu çılgın projeye destek verenler için ilginç ödüller de düşünülmüş : “Ayının yiyeceği bir meyvenin ismini koymak , ormandaki ağaçlara istediğiniz yazıyı kazımak” bunlardan sadece ikisi .Projeye destek vermek için : https://www.kickstarter.com/projects/1330754003/bear-simulator

<iframe width=”640″ height=”360″ src=”//www.youtube.com/embed/A5rJk6tLRCw” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>Cem Pirpak

Cem “ MuMiMaW” Pirpak Oyun dünyası ile tanışması "kasetli Commodore 64" ile oldu . Diablo , World of Warcraft , League of Legends oyunlarında beta testerlik yaptı. MuMiMaW nicki ile Amerika serverlerinde başarı ile temsil etti ülkesini. Şimdi Fragtist'in deniz manzaralı ofisine uğramadan video prodüksiyon ve TV departmanının yöneticiliğini yapmakta.