Asphalt 9: Legends Nintendo Switch Sürümü Çıktı! Asphalt 9: Legends Nintendo Switch Sürümü Çıktı!
Gameloft, mobil yarış oyunu serisi Asphalt’ın son oyunu Asphalt 9: Legends’ın Nintendo eShop üzerinden olarak indirilebileceğini duyurdu. Asphalt 9: Legends Nintendo Switch Sürümü Çıktı!

Gameloft, mobil yarış oyunu serisi Asphalt’ın son oyunu Asphalt 9: Legends’ın Nintendo eShop üzerinden olarak indirilebileceğini duyurdu.

Asphalt 9: Legends; çok oyunculu modlarıla 60’tan fazla lisanslı araç (Bugatti Chiron, McLaren P1 ve Lamborghini Terzo Millennio gibi)  içeriyor. Ayrıca Gameloft, Nintendo Switch’e özel yeni içerikler de ekledi. Popüler talep üzerine, aynı ekran üzerinden 2 ile 4 kişinin oynayabileceği modu ve hem çevrimdışı hem de çevrimiçi oyuncuların yarışabileceği Hızlı Yarış modu da oyuna eklendi.

Asphalt 9: Legends’ın aynı ekran üzerinden oynanabilme özelliği 41 farklı yarış pistini, 4 kişiye kadar çok oyuncuyu destekliyor. Oyunun kontrol mekanizması Touchdrive özelliği de Joy-Con ve Nintendo Switch Pro oyun kolu için de ayrı olarak optimize edilmiş durumda. Nitendo Switch versiyonuna özel oyuncular BMW Z4 LCI E89’un mavi ve kırmızı araç çıkartmasına sahip olabilecekler.

Asphalt 9: Legends’ı oynamak için Nintendo Switch Online üyeliği gerekmemektedir ve oyuncular herhangi bir oyun içi satın alma yapmadan bütün içeriğe erişebiliyorlar.

gamescom 2019: Need for Speed Heat Oynanış Fragmanı!