Black Desert Online’da Cadılar Bayramı Etkinlikleri Devam Ediyor Black Desert Online’da Cadılar Bayramı Etkinlikleri Devam Ediyor
Maceracılar, Black Desert Online'a Cadılar Bayramı ve Okyanus Çağı’nın gelmesiyle etkinliklerle dolu bir dönem geçiriyor. Black Desert Online’da Cadılar Bayramı Etkinlikleri Devam Ediyor

Black Desert Online’a Cadılar Bayramı ve Okyanus Çağı’nın gelmesiyle etkinliklerle dolu bir dönem geçiren maceracılar, bu dönem boyunca birçok ödül kazanacaklar.

Cadılar Bayramı şenlikleri ve Okyanus Çağı güncellemesi ile Black Desert Türkiye ve MENA’da devam eden özel etkinlikler, eşsiz eşyalar ve ödüllerini maceracılarına sunmaya devam ediyor. Ayrıca oyun paketleri, Kasım ayının ilk haftasına kadar indirimli olarak sunuluyor.

Cadılar Bayramı etkinlikleri

GM’ler Cadılar Bayramı için özel bir etkinlik hazırladı. Maceracılar, Black Desert Türkiye ve MENA’da Eşya Düşürme Artış Parşömeni (60 dk.) ödüllü Cadılar Bayramı arka planıyla kendi oyunlarının ekran görüntülerini almaya başlasın. En iyi ekran görüntülerini çeken 5 Maceracı, sadece oyun içi mağazalardan satın alınabilen Cadılar Bayramı Süslemeli Mobilya Seti ile ödüllendirilecek.

Maceracılar ayrıca 6 Kasım Çarşamba gününe kadar Macera Günlüğü etkinliği de dahil olmak üzere yedi farklı Cadılar Bayramı şenliğine katılmaya devam edebilecek.

Hot Time etkinlikleri

Ek etkinlikler, Okyanus Çağı güncellemesiyle birlikte Maceracıları okyanuslarda yeni yolculuklara çağırıyor. Deniz Canavarlarını alt edenler, 13 Kasım Çarşamba gününe kadar 5 kat daha fazla Denizcilik EXP’i kazanabilecek. Hot Time ve Kara Borsa etkinlikleri de yine 6 Kasım Çarşamba gününe kadar devam ediyor.

Bu arada, maceracılar artık tüm Black Desert oyun paketlerinde 6 Kasım’a kadar resmi internet sitesi üzerinden yüzde 50 indirim uygulanırken, 2 Kasım Cumartesi gününe kadar Steam mağazasında da satışlar yüzde 50 indirimli olacak.

Black Desert Mobile Android Ön Lansman Ülkeleri Belli Oldu!