Black Desert Online’da Tatil Sürprizleri! Black Desert Online’da Tatil Sürprizleri!
Black Desert Online’da yeni yıl kutlamaları devam ediyor. Guardian’ın oyuna erken gelmesiyle birlikte Maceracıları ödüller bekliyor. Black Desert Online’da Tatil Sürprizleri!

Black Desert Online’da yeni yıl kutlamaları devam ediyor. Yeni sınıf Guardian’ın oyuna daha erken gelmesiyle birlikte bu yeni sınıfı önceden oluşturan Maceracıları çeşitli ödüller bekliyor olacak.

Yıl sonunun yaklaşmasıyla birlikte yeni yıl tatil kutlamaları artarak Black Desert Türkiye ve MENA’ya dahil oluyor. Son gelen güncellemelerle birlikte Maceracılar için çeşitli ödüller ve yeni görevler oyuna ekleniyor.

Guardian

Yeni sınıf Guardian resmi olarak Black Desert Türkiye ve MENA’ya geliyor. Oyuna dahil olacağı daha önceden belirtilen yeni sınıf, yakın bir zamanda oyuna yeni bir güncellemeyle dahil olacak.

22 Ocak 2020 tarihinde oyuna gelmesi beklenen yeni Guardian sınıfı için ön oluşturma dönemi başlıyor. Bugünden itibaren bu yeni sınıf için ön oluşturma yapan Maceracılar, Black Desert Türkiye ve MENA resmi internet sitesinde yer alan ön oluşturma sayfa aracılığıyla çeşitli oyun içi ödüller kazanacak.

Yeni yıl kutlamaları bu hafta da devam edecek. Bu hafta, Black Desert Genel Yapım Sorumlusu J tarafından gelen mektup ile birlikte 25 Aralık 2019 tarihinde Maceracılar görevi tamamlayarak [Etkinlik] Değerli Boss Kutusu hediyesini alabilecek.

Ayrıca, canavar avlama yoluyla elde edilebilecek tüm eşyaların elde edilme şansı artı yüzde 50 artıyor. Otomatik Balık Avlama süresi yüzde 50 azalırken, Maceracıların Dünya Boss’u yenmeleri halinde Boss Ekipmanı elde etme olasılığı yüzde 50 artacak.

Aktarım güncellemesi

Black Desert Türkiye ve MENA’da birkaç haftadır devam eden sınıflar arası Aktarım Güncellemesi bu hafta Kunoichi ve Ninja sınıfları arasında olacak! Maceracılar bu sınıfları uyandırdıklarında, Kara Ruh özel görevlerini tamamlayabilecek. Görevleri tamamladıktan sonra Maceracılar kendi sınıflarını geliştirebilmek için silahlarını güçlendirmeye devam edebilecek. Ayrıca 24 Aralık 2019 00.00’dan, 15 Ocak 2020 tarihindeki bakıma kadar, yeni yıl kutlamaları kapsamında 56 ve 60 seviyeleri arasında olan Maceracılara oyun içi özel hediyeler verilecek.

WoW – Visions of N’Zoth Güncellemesi Ocak Ayında Yayınlanıyor