Black Desert Türkiye ve MENA’da Yenilenen Arayüz Tasarımı Black Desert Türkiye ve MENA’da Yenilenen Arayüz Tasarımı
Arayüzü yenilenen Black Desert evreni, oyun deneyimini artırmasının yanı sıra keyifli ve eğlenceli etkinlikleri ile devam ediyor. Black Desert Türkiye ve MENA’da Yenilenen Arayüz Tasarımı

Arayüzü yenilenen Black Desert evreni, oyun deneyimini artırmasının yanı sıra keyifli ve eğlenceli etkinlikleri ile devam ediyor.

Black Desert Türkiye ve MENA dünyasına yenilikçi bir ortam sağlayan yenilenmiş arayüz tasarımı, Maceracılar için keyifli bir deneyim sunuyor. Bu hafta başlayan özel etkinliklere katılan Maceracılar, yepyeni bir av bölgesi serüvenine dahil olma şansını yakalayacak.

Yeni arayüz

Oyun deneyimini daha rahat ve kullanışlı hale getirmek için yapılan kullanıcı arayüzü tasarımı yenilenerek bu hafta Black Desert Türkiye ve MENA’ya ekleniyor. Ayrıca ilk arayüz yenilemesi, NPC ve oyun içi mağaza arayüzlerinin karmaşıklığının çözülmesini sağlıyor. NPC konuşma ekranları ve takas butonları artık Maceracıların takas yapabilecekleri eşyaları veya mevcut görevlerini tarayabilecekleri ayrı özellikler ile birlikte geliyor! Bilgi edinme ve göreve devam etme gibi butonla etkileşim üzerine gerçekleşen özellikler ise “sohbet” butonuna basılarak ulaşılabilecek. NPC’lerin diyalog arayüz geliştirmeleri; Stable, Harbor, Breeding Market ve diğer ekranlarda Maceracılarla birlikte olacak.

Gizemli kapı

Yeni arayüz tasarımının tadını çıkaran Maceracıların, 250 ve daha fazla oyun içi para birimi olan AP’ye sahip olmaları bekleniyor. Aynı zamanda Maceracılar, Kara Ruh’un Pençesi parçasını veya Kurtulmuş Kayalıklara Ait tarihi Litograf kullanarak girebilecekleri Hasrah Kadim Harabaler‘de bulunan kapının açıldığı av bölgesindeki Kratuca Kadim Harabelerini keşfedebilecek. Maceracılar, av bölgesi içinde bulunabilen nadir eşyalardan biri olan Elkarrları kullanarak Elkarr Kristali’ni basit simya ile üretebilecek.

Ayrıca Black Desert Türkiye ve MENA Av Mevsimi özel bir etkinlikle devam ediyor. Avlanma ile eşya elde etme oranı 16 Ekim 2019’a kadar yüzde 50 artacak. 22 Ekim 2019’a kadar Maceracıların Elion’un göz yaşı, Zanaatkarın Hafızası ve Lauren Aile Kutusu gibi eşyaları VEFA karşılığında elde edebilecekleri bir VEFA etkinliği düzenlenecek. 

World of Warcraft’ın Yapımcıları WoW Classic Oynuyor!