Borderlands 10. Yıl Dönümü Şerefine Ekim Ayı Boyunca Ödül Dağıtacak! Borderlands 10. Yıl Dönümü Şerefine Ekim Ayı Boyunca Ödül Dağıtacak!
İlk Borderlands oyununun üzerinden tam 10 sene geçmesi şerefine 2K, Borderlands Anniversary Celebration dönemini başlattı. Borderlands 10. Yıl Dönümü Şerefine Ekim Ayı Boyunca Ödül Dağıtacak!

20 Ekim 2009’da piyasaya çıkan ilk Borderlands oyununun üzerinden tam 10 sene geçmesi şerefine 2K, 5 hafta sürecek olan Borderlands Anniversary Celebration dönemini başlattığını duyurdu. Ekim ayının tamamı boyunca (ve biraz da Kasım ayından) Borderlands 3 Vault Hunter’ları hangi seviyede olursa olsun oyun içinde çok daha fazla loot ve bonus kazanacak.

5 hafta süresince her hafta Borderlands 3’te özel bir konsept işlenecek ve oyun için aktivitelerle ödüllerin sayısı artırılacak. İlk olarak 1 Ekim Salı’dan, 8 Ekim Salı 18:59’a kadar sürecek olan Boss Week başladı. Boss Haftası boyunca belirli bossların, yine belirlenmiş Legendary eşya düşürme sayısı artırıldı. Hangi düşmanın hangi eşyayı düşürdüğüne buradan göz atabilirsiniz.

Bu sürecin bir başlangıç olduğu, farklı sürprizlerin de yakında geleceği belirtildi.

Planlanan ödül haftaları şu şekilde:

  1. Hafta (1-7 Ekim): Bonus Boss Loot!
  2. Hafta (8-14 Ekim): Rare Spawn Hunt!
  3. Hafta (15-21 Ekim): Show Me the Eridium!
  4. Hafta (22-28 Ekim): Mayhem on Twitch!
  5. Hafta (29 Ekim – 4 Kasım): Henüz açıklanmadı

Ödül haftalarıyla ilgili detaylı bilgiler, her Pazartesi günü borderlands.com’da duyurulacak.

7 SORUDA BORDERLANDS 3!