Call of Duty Mobile 100 Milyon İndirmeye Ulaştı! Call of Duty Mobile 100 Milyon İndirmeye Ulaştı!
Call of Duty Mobile, çok başarılı bir açılış yaparak oyuncuların beğenisini kazandı. Ayrıntılar haberimizde. Call of Duty Mobile 100 Milyon İndirmeye Ulaştı!

Call of Duty Mobile, çok başarılı bir açılış yaparak oyuncuların beğenisini kazandı. Gameloop emülator sayesinde bilgisayardan da oynanabilen CoD Mobile, birçok oyunu tahtından edecek gibi görünüyor.

1 Ekim 2019’da Activision ve Garena ortalıklığında piyasaya sürülen CoD Mobile, PC tarafını şimdiden geçti. Call of Duty bilgisayar oyunları aktif olarak 50 milyon oyuncuya sahipken, Mobile daha ilk haftasında iOS ve Android cihazlarda toplam 100 milyon indirildi.

Emülatorde daha çok ilgi gördü

Son yıllarda mobil oyunların yaygınlaşmasıyla birlikte oyuncuların bilgisayardan mobil oyunları oynamasını sağlayan yazılımlar ön plana çıkmaya başladı. CoD Mobile da bu konuyu dikkate alıp Tencent’in geliştirdiği Gameloop emülator ile anlaşarak oyunun bilgisayardan da oynanmasına imkan tanıyor. Fare ve klavye ile daha iyi bir kontrol sağlayan ve farklı bir oyun deneyimi yaşatan Gameloop, oyunculara daha büyük ekranlarda geniş bir görüş elde etme imkanı sunuyor. Ayrıca oyuncular, Gameloop’un 2K görüntü desteği sayesinde bilgisayarın getirdiği görsel kaliteyi mobil oyunlarda da sürdürebiliyor.

Hile yok

Online oyunların en büyük problemlerinden bir tanesi de hileciler. Call of Duty Mobile için özelleştirilmiş anti-hile sistemiyle Tencent, desteğini esirgemiyor ve oyunculara keyifli bir oyun ortamı sunuyor.

Call of Duty Mobile bilgisayarda nasıl oynanır?

Bilgisayarda oynamak için oyuncuların takip etmesi gereken adımlar son derece basit;

  • Sadece 10 MB boyutundaki Gameloop emülatörünü indirin.
  • Emülatörü çalıştırın, Oyun Merkezi sekmesinde yer alan Call of Duty Mobile’ı seçin ve oyunu indirmeye başlayın.

DOOM Eternal 2020 Yılına Ertelendi!