Call of Duty Mobile GameLoop ile Oyuncuların PC’deki Gözdesi Oldu! Call of Duty Mobile GameLoop ile Oyuncuların PC’deki Gözdesi Oldu!
Gameloop emülator sayesinde bilgisayardan da oynanabilen Call of Duty Mobile, birçok oyunu tahtından edecek gibi görünüyor. Call of Duty Mobile GameLoop ile Oyuncuların PC’deki Gözdesi Oldu!

Call of Duty Mobile, başarılı bir açılış yaparak oyuncuların beğenisini kazandı. GameLoop emülator sayesinde bilgisayardan da oynanabilen Call of Duty Mobile, birçok oyunu tahtından edecek gibi görünüyor.

GameLoop ile daha çok ilgi gördü

Son yıllarda mobil oyunların yaygınlaşmasıyla birlikte oyuncuların bilgisayardan mobil oyunları oynamasını sağlayan yazılımlar ön plana çıkmaya başladı. CoD Mobile da bu konuyu dikkate alıp Tencent’in geliştirdiği GameLoop emülator ile anlaşarak oyunun bilgisayardan da oynanmasına imkan tanıyor. Fare ve klavye ile daha iyi bir kontrol sağlayan ve farklı bir oyun deneyimi yaşatan GameLoop, oyunculara daha büyük ekranlarda geniş bir görüş elde etme imkanı sunuyor. Ayrıca oyuncular, GameLoop’un 2K görüntü desteği sayesinde bilgisayarın getirdiği görsel kaliteyi mobil oyunlarda da sürdürebiliyor.

Hile yok

Online oyunların en büyük problemlerinden bir tanesi de hileciler. CoD Mobile için özelleştirilmiş anti hile sistemiyle Tencent oyunculara keyifli bir oyun ortamı sunuyor. Sadece 10 MB’lık bir dosya boyutuna sahip olan GameLoop ile oyuncular çok daha heyecanlı mücadelelere ortak olacak ve adil bir oyun içerisinde bu rekabeti sürdürebilecek.

Call of Duty Mobile bilgisayarda nasıl oynanır?

Bilgisayarda oynamak için oyuncuların takip etmesi gereken adımlar son derece basit:

  • 10 MB boyutundaki GameLoop emülatörünü indirin.
  • Emülatörü çalıştırın, Oyun Merkezi sekmesinde yer alan CoD Mobile’ı seçin ve oyunu indirmeye başlayın.

Riot Games’den Yeni League of Legends Oyunları Geliyor!