Call of Duty: Modern Warfare’de Zombies Modu Olmayacak Call of Duty: Modern Warfare’de Zombies Modu Olmayacak
Yeni duyurulan Call of Duty oyunu Modern Warfare, bir Zombies moduna sahip olmayacak. Ayrıntılar haberimizde. Call of Duty: Modern Warfare’de Zombies Modu Olmayacak

Yeni duyurulan Call of Duty oyunu Modern Warfare, bir Zombies moduna sahip olmayacak.

Infinity Ward’dan oynanış yönetmeni Jacob Minkoff, PlayStation Lifestyle’a yaptığı açıklamada oyunda bir Zombies modunun bulunmayacağını söyledi.

Minkoff’a göre Zombies modu, yapmak istedikleri ‘ağır’ ve gerçekçi oyuna pek uymuyor. Minkoff, Zombies modunun daha ‘stilize’ ve çizgi roman havasında olduğunu, ancak yeni Modern Warfare’in gerçekçi bir dünyasının olacağını belirtti. Bir Zombies modu, oyunun bu gerçekçi politik havasını bozabilir tabii. Infinity Ward, daha önceki Modern Warfare oyunlarında olduğu gibi, günümüz dünyasının politik sorunlarından esinlenen bir oyun yapmak istiyor.

Zombies modu olmasa bile oyunda bir co-op modu bulunacak elbette. Hatta bu co-op modu, tek kişilik modla tamamen entegre olacak. Oyuncu ilerlemeleri, kazanılan deneyim puanları, açılan silahlar vb. birlikte ilerleyecek. Yani oyuncular bir modu oynarken diğerinde geri kalmamış olacak.

Call of Duty: Modern Warfare 25 Ekim’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkıyor.

Ultimate Doom’un Beşinci Bölümü Sigil Yayınlandı!