Co-op Resident Evil Oyunu Project Resistance’tan Oynanış Videosu! Co-op Resident Evil Oyunu Project Resistance’tan Oynanış Videosu!
Capcom, co-op Resident Evil oyunu olarak lanse edilen Project Resistance için Tokyo Game Show 2019'da bir oynanış videosu paylaştı. Co-op Resident Evil Oyunu Project Resistance’tan Oynanış Videosu!

Capcom, co-op Resident Evil oyunu olarak lanse edilen Project Resistance için Tokyo Game Show 2019’da bir oynanış videosu paylaştı.

Karşımızda Dead by Daylight benzeri, asimetrik bir çok oyunculu oyun var. Dört oyuncu hayatta kalmaya çalışırken bir oyuncu da ‘Mastermind’ olarak onları avlamaya çalışacak. Hayatta kalmaya çalışan oyuncular farklı sınıflardan karakterler seçebilecekler.

Mastermind olarak oynarken oyunun deneyimi biraz değişecek. Zira bu karakterle farklı kamera açılarına geçip haritada çeşitli şeyler kontrol edilebilecek. Hatta kısa bir süreliğine de olsa haritadaki zombileri kontrol etme imkanı bile olabilecek. Nihai amaç ise dört oyuncunun kaçmasını önleyip onları imha etmek.

PC, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirilen Project Resistance’ın çıkış tarihi henüz belli değil.

90 Saniyede Ghost Recon Breakpoint Beta!