Destiny 2 İçin Playstation 4 Pro Oynanış Videosu Yayımlandı Destiny 2 İçin Playstation 4 Pro Oynanış Videosu Yayımlandı
Bungie ve Activision'ın geliştirmekte olduğu MMOFPS oyunu Destiny 2 için bir oynanış videosu gün yüzüne çıktı. Destiny 2 İçin Playstation 4 Pro Oynanış Videosu Yayımlandı

Bungie ve Activision’ın geliştirmekte olduğu MMOFPS oyunu Destiny 2 için bir oynanış videosu gün yüzüne çıktı. İlk oyunun aksine ikinci oyunun hem konsol hem de PC platformlarında çıkacak olması oldukça ilgi çekmiş durumda. Geçtiğimiz günlerde PC sürümünün Blizzard uygulaması üzerinden oynanacağının duyurulması ise sevindirici bir gelişme oldu. Son zamanlarda bir çok PC oyununun hile yüzünden oyuncu kaybettiği düşünülürse Activision’ın kardeş şirketi Blizzard ile ortaklığı güzel sonuçlar verecek gibi.

Destiny: Rise of Iron eklenti paketinden bir yıl sonra geçecek oyunda tekrar insanlığı korumak için uzaylı tehdidine karşı koymaya çalışacağız. Traveler’ın verdiği güçlerden yoksun kalarak yeni güçler kazanmaya çalışacağız.

Destiny 2’nin bu yılın Eylül ayında Xbox One, Playstation 4 ve PC için çıkması planlanmakta. Aşağıda PS4 Pro ortamından bir oynanış videosuna göz atabilirsiniz.

İyi Seyirler.

Alien: Covenant ve Kafalardaki Çılgın Sorulara Cevaplar!Berk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.