Destiny’nin Genişleme Paketi Ön Sipariş Rekoru Kırdı Destiny’nin Genişleme Paketi Ön Sipariş Rekoru Kırdı
Bungie ve Activision Blizzard'ın yeni genişleme paketi Destiny: Rise of Iron, Destiny'e merakla beklenen yeni bir hikaye ekliyor. Destiny’nin Genişleme Paketi Ön Sipariş Rekoru Kırdı

Bungie ve Activision Blizzard, Inc.’in (Nasdaq: ATVI) sahibi olduğu Activision Publishing, Inc. yeni genişleme paketi Destiny: Rise of Iron ile aksiyon nişancı oyunu Destiny’e merakla beklenen yeni bir hikaye ekliyor. İnsanlığı koruyan Muhafızlardan önce Demir Lordlar vardı. Yeni, sinematik dolu macera oyuncuları Destiny’nin en büyük kahramanlarından biri olan Lord Saladin ile güçlerini birleştirip geçmişten gelen kadim bir düşmana karşı savaşacakları ve Demir Lord olarak tarihteki yerlerini alacakları kahramanlık dolu bir yolculuğa çıkaracak.

Bugün Rise of Iron ile birlikte Destiny The Collection da yayınlandı. Destiny: Rise of Iron ve Destiny The Collection tüm dünyada bugünden itibaren satın alınabilecek.  Destiny: Rise of Iron, Destiny oyununu ve The Taken King (Genişleme I & II dahildir) gerektirir, bunlar ayrı satılmaktadır.

Ek pakette oyuncular Destiny’nin en sevilen etkinliklerinden biri olan “The Iron Banner”ın ardındaki soylu hikayeyi öğrenecekler ve Lord Saladin ile omuz omuza savaşacaklar. Ek pakette bekleyen gizemler ve mücadeleler arasında şunlar bulunuyor: asırlardır karantina altında tutulan, tehlikeli, aksiyon dolu The Plaguelands bölgesi; yeni altı kişilik Raid; oyuncuların bir Muhafız kalesini düşmanın elinden almak için karlı bir dağ zirvesine tırmanacakları yeni sosyal alan Felwinter Peak; işbirlikli üç kişilik Strike’lar; daha çok görev, silah ve ekipman; Supremacy isminde yeni rekabetli çoklu oyuncu modu ve dört yeni PvP haritası; 385’e yükselen Light seviyesi; Fallen’ın mutasyona uğramış yeni düşman fraksiyonu ve fazlası. “Wrath of the Machine” Raid’i 23 Eylül Cuma günü aktifleşecek.

Destiny The Collection 2014 yılında başlayan Destiny’nin tüm sihrini içinde barındıran, yılın en geniş içerik sunumlarından biri. İnsanlığın hayatta kalma mücadelesine katılmak isteyen yeni ve eski Muhafızlar için mükemmel bir fırsat ve içinde oyuncuların anında seviye atlayıp arkadaşlarına katılabilmelerini sağlayacak karakter güçlendirmesi de bulunuyor. Ayrıca eski nesil konsol oyuncuları Destiny – The Collection güncelleme programı sayesinde 31 Ocak 2017’e kadar yeni nesil konsollara geçiş yapabilecekler. 

Çıkış günü PlayStation oyuncuları ayrıca içinde bir Crucible haritası, bir gemi ve bir görev olan ek Rise of Iron içeriğine erişebilecekler. Bu içerik 2017 sonbaharına kadar platforma özel kalacak.

Final Fantasy XV Son Bir Senede Biraz DeğiştiCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.