Detroit, Heavy Rain ve Beyond Oyunları PC’ye Geliyor! Detroit, Heavy Rain ve Beyond Oyunları PC’ye Geliyor!
Quantic Dream'in PlayStation konsoluna özel olarak geliştirdiği üç harika oyun PC'ye geliyor! Ayrıntılar haberimizde. Detroit, Heavy Rain ve Beyond Oyunları PC’ye Geliyor!

Quantic Dream’in PlayStation konsoluna özel olarak geliştirdiği üç harika oyun PC’ye geliyor!

GDC 2019’da duyurulan bu güzel habere göre, Detroit: Become Human, Heavy Rain ve Beyond: Two Souls oyunları PC platformuna da gelecek. Henüz çıkış tarihi verilmeyen oyunların Epic Games Store’a özel olacağını ekleyelim. Heyecanla bekliyoruz.

Oyunların Epic Games Store’daki tanıtımların aşağıdan okuyabilirsiniz.

Heavy Rain

“Bu heyecan dolu psikolojik gerilimde dört farklı karakteri oyna. Bir sonraki adımını dikkatlice seç, çünkü vereceğin her kararın dramatik sonuçları olabilir.

Dört günlük gizem ve belirsizlikle birlikte, sadece “Origami Katili” olarak tanınan bir katil için aramalar başladı. Katil bu ismi, suç mahallerine bıraktığı katlanmış kağıtlardan dolayı aldı.

Dört karakterden her birinin kendi nedenleri var ve kendi yollarını takip ediyor. Onların eylemlerini yöneterek katilin kurbanlarına bir yenisini eklemesini önlemen gerekiyor. Bu hikayenin nasıl sona ereceği tamamen sana bağlı…”

Beyond: Two Souls

“Ellen PAGE, Willem DAFOE’nin birinci sınıf Hollywood performansları ile geliştirilen benzersiz bir psikolojik aksiyon gerilim, Beyond: Two Souls ile Jodie Holmes’un ilgi çekici yaşamını oynayacak ve heyecan verici bir yolculuğa çıkacaksın.

Gizemli bir varlıkla bağlantılı olarak olağanüstü güçlerle doğmuş olan Jodie farklıdır.
Yapacakların, Jodie’nin tehlike dolu zorlu görevinde, gerçekten kim olduğunu bulmak için çıktığı yolculuktaki yürek burkan kaybı ile ilgili kaderini belirleyecek.”

Detroit: Become Human

“Detroit 2038. Teknolojinin geldiği son noktada, insan benzeri androidler her yerdeler. İnsan gibi konuşabiliyor, hareket edebiliyor ve davranabiliyorlar, ancak onlar insanlara hizmet eden makineden fazlası değiller.

Üç farklı android ile oyna ve dünyayı onların penceresinden kaosa (belki de bizim geleceğimiz böyledir) sürüklenmekten kurtar. Vereceğin kararlar, oyunun alacağı şekli ve nasıl dallanıp budaklanacağını belirleyecek.

Ahlaki ikilemlerle karşılaşacak ve kimin yaşayıp kimin öleceğine karar vereceksin. Binlerce tercih ve onlarca olası son ile Detroit’in geleceğini ve insanlığın kaderini nasıl etkileyeceksin?”

Epic Store Steam’in Dosyalarını mı Kurcalıyor? Valve Araştıracak