Fear the Walking Dead Oynamak İster Misiniz? Fear the Walking Dead Oynamak İster Misiniz?
AMC ve oyun yayımcısı Versus Evil firması yaptıkları ortaklık sayesinde Walking Dead dünyasında oynanacak yeni bir oyun geliştirdiler. Fear the Walking Dead Oynamak İster Misiniz?

AMC ve oyun yayımcısı Versus Evil firması yaptıkları ortaklık sayesinde Walking Dead dünyasında oynanacak yeni bir oyun geliştirdiler. Fear the Walking Dead: Dead Run olarak adlandırılan oyunda oyuncular, Los Angeles şehrinden kaçarken bir yandan hayatta kalmaya çalışacaklar.

fragtist fear the walking dead

Oyunda Fear the Walking Dead dizisindeki favori karakterlerini canlandırabilecekler. 40’dan fazla silah bulunacak olan oyunda, dizideki tanıdık birçok mekan da bulunacak. Özel seviyeler ise dizideki olaylara paralel gelişen konuları işleyecek.

Oyun dünya çapında iPhone, iPad ve iPod touch için ücretsiz olarak kullanıma açılmış durumda. İlginenenler oyunu Apple’ın uygulama sayfasından indirip deneyebilirler.Berk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.