FINAL FANTASY VII REMAKE INTERGRADE Şimdi Playstatıon 5 Konsollarda FINAL FANTASY VII REMAKE INTERGRADE Şimdi Playstatıon 5 Konsollarda
(Haber Bülteni) SQUARE ENIX Ltd., oyuncuları PlayStation 5 konsolunda ödüllü FINAL FANTASY VII REMAKE’in grafik olarak geliştirilmiş ve genişletilmiş versiyonu FINAL FANTASY VII REMAKE... FINAL FANTASY VII REMAKE INTERGRADE Şimdi Playstatıon 5 Konsollarda

(Haber Bülteni)

SQUARE ENIX Ltd., oyuncuları PlayStation 5 konsolunda ödüllü FINAL FANTASY VII REMAKE’in grafik olarak geliştirilmiş ve genişletilmiş versiyonu FINAL FANTASY VII REMAKE INTERGRADE’i deneyimlemeye davet ediyor. FINAL FANTASY VII REMAKE INTERGRADE, yeni içerikle – FF7R EPISODE INTERmission – eleştirmenlerce beğenilen PS4 sürümünü temel alıyor.

Midgar’a sızmak için tehlikeli bir görevde olan Yuffie Kisaragi ve ortağı Sonon Kusakabe’yi takip eden bu yeni bölüm, ustalaşılacak mini oyunlar, savaşılacak düşmanlar, savaş alanına götürülecek yeni bir çağrı ve unutulmaz anları yakalayıp paylaşmak için heyecan verici bir Fotoğraf Modu getiriyor.

FINAL FANTASY VII REMAKE INTERGRADE, yeni nesil donanımdan yararlanıyor ve PS5 konsolu için çok sayıda grafik, oyun ve sistem geliştirmesi içeriyor:
  • Beğenilen FINAL FANTASY VII REMAKE hikayesine yeni bir bakış açısı getiren, PS5 konsoluna özel bir macera olan FF7R Episode INTERmission’a erişim
  • İyileştirilmiş dokular, ışıklandırma ve arka plan ortamlarıyla kendinizi daha önce hiç olmadığı gibi Midgar şehrine bırakın. Oyuncular iki oyun modu arasında geçiş yapabiliyor:
  • “Grafik Modu”, 4K yüksek çözünürlüklü grafiklere öncelik veriyor
  • “Performans Modu”, saniyede 60 kare hızında akıcı harekete öncelik veriyor
  • Tamamen özelleştirilebilir “Fotoğraf Modu” ile oyundaki unutulmaz anlarınızı yakalayın ve paylaşın
  • Dokunsal geri bildirim entegrasyonuna sahip DualSense kablosuz kontrol cihazını kullanarak sürükleyici savaşların keyfini çıkarın
  • ‘Klasik Mod’ için yeni zorluk ayarları yeni oynama yolları sağlıyor
  • Optimize edilmiş yükleme süreleriyle aksiyona daha hızlı atlayın

PlayStation 4 konsolu için FINAL FANTASY VII REMAKE satın alan oyuncular, bir PS5 konsolunda oynarken, yukarıda ayrıntıları verilen tüm yeni nesil görsel ve oyun geliştirmelerini içeren ücretsiz bir PS5 konsol geliştirme güncellemesini  ücretsiz olarak indirebilir. FF7R EPISODE INTERmission, ücretsiz PS5 konsol geliştirme güncellemesini indirdikten sonra PlayStation Store’dan bağımsız olarak indirilebilir. PS4’te FINAL FANTASY VII REMAKE’in disk versiyonunun sahipleri, bu dijital yükseltmeden yararlanmak için disk sürücülü bir PS5 konsoluna ihtiyaç duyacaklar.

FINAL FANTASY VII REMAKE INTERGRADE artık yerel ve çevrimiçi satıcılardan ve dijital olarak PlayStation Store’da Standart Sürüm veya Dijital Deluxe Sürüm olarak mevcut. FINAL FANTASY VII REMAKE INTERGRADE’in Digital Deluxe Sürümü, “Descendant of Shinobi” gibi şarkılar içeren dijital bir mini film müziği ve konsept sanatı ve karakter sayfalarını içeren bir dijital sanat kitabı ile birlikte geliyor.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.