Kategoriler

GOG Galaxy 2.0 Açık Betaya Girdi!

DRM’siz oyun satış platformu GOG’nin bütün oyun istemcilerini bir araya toplayan büyük programı GOG Galaxy 2.0 açık betaya girdi.

GOG’nin bütün oyun istemcilerini bir araya toplayan büyük programı GOG Galaxy 2.0 açık betaya girdi. Son birkaç aydır kapalı betada olan istemci, artık herkese açıldı.

Yeni sürüm, oyuncuların bütün oyun kütüphanelerini tek programda toplayıp rahatça takip edebilmeleri için tasarlanmış durumda. GOG Galaxy 2.0, PC’de Steam ve Epic Games Store gibi farklı platformları kullanan oyunları aktarabileceğiniz bir kütüphane sunuyor. Tabii farklı platformların oyunlarını güncellemek ve bulut kayıtlarını gerçekleştirebilmek için o platformların da arka planda açık olması gerekiyor ancak GOG Galaxy 2.0, oyunculara kullanışlı bir arayüzle oyunlarını tek ekrandan yönetme imkanını tanıyor. Üstelik bu kütüphaneye ileride konsol oyunları da eklenebilecek.

Birçok farklı oyun istemcisinin bulunduğu günümüzde altın değerinde bir özellik sunuyor program. Tek kütüphanenin zengin filtreleme ve özelleştirme seçenekleri sunduğunu da ekleyelim.

Diablo 1’den Sonra Warcraft: Orcs & Humans ve Warcraft II de GOG’da!

Görüntülenmeler:
16
İlgili etiketler:
· · ·
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri · PC