Hearthstone Darkmoon Yarışları Başlıyor Hearthstone Darkmoon Yarışları Başlıyor
(Haber Bülteni) Anka Yılını, Ashes of Outland, Scholomance Akademisi ve Darkmoon Panayırı Dehşeti genişleme paketlerinden hatırlayacağınız kart mekanikleriyle kutlamaya hazırlanın. Azeroth’un en hızlı ve... Hearthstone Darkmoon Yarışları Başlıyor

(Haber Bülteni)

Anka Yılını, Ashes of Outland, Scholomance Akademisi ve Darkmoon Panayırı Dehşeti genişleme paketlerinden hatırlayacağınız kart mekanikleriyle kutlamaya hazırlanın. Azeroth’un en hızlı ve tehlikeli yarışması Darkmoon Yarışları başladı.

Mini set 35 adet yepyeni kart içeriyor:

  • 4 Efsanevi
  • 1 Epik
  • 14 Nadir
  • 16 Standart

Darkmoon Yarışları Mini Seti’nin tüm kartlarını Darkmoon Panayırı Dehşeti kart paketlerinden edinebileceğiniz gibi sadece Darkmoon Yarışları Mini Setinin tüm kartlarını içeren Mini Set Paketini de 11 Mayıs’a kadar satın alabilirsiniz. 66 karttan oluşan bu çok özel pakette her bir Standart, Nadir ve Epik kartın ikişer kopyası, her Efsanevi kartın ise 1 kopyası bulunuyor.

 

Savaş Meydanları & Düellolar Güncellemesi

Savaş Meydanları:

1-Yeni Kahramanlar: Tickatus, Greybough

2-Yeni Minyonlar: Soul Devourer, Ring Matron

3-Yeni Kahramanlar için Savaş Meydanları Ek Özellikleri de İçeren Erken Erişim: 21 Ocak – 4 Şubat

Düellolar:

1-Darkmoon Yarışları Mini Seti Aktif Düellolar Setine Ekleniyor

2-Yeni Kahraman Yetenekleri ve Ganimetleri

3-Üç Kahraman (eskiden 2’ydi) Kahraman Yeteneği arasından seçim yapın 

4-6 Ganimet (eskiden 3’tü) Ganimet arasından seçim yapın

  

Yeni Kahramanlar Kitabı: Anduin – Tek Kişilik Macera (2 Şubat)

Babasının izinde ilerleyeceği düşünülen Prens Anduin, bunun yerine Işık yolunda tamamen kendine has bir kader yolu çizmeyi seçti ve hem kutsal büyü alanında hem de bir kılıç ustası olarak kendini yetiştirerek Azeroth’un soylu üyeleri arasında kendine benzersiz bir yer edindi. Böylece Anduin, ırak Pandaria’nın efsanevi diyarlarından, Lordaeron’un elemli harabelerine uzanan sayısız maceraya atıldı.

Kahramanlar Kitabı: Anduin, Hearthstone’un Kahramanlar Kitabı serisinin Beşinci Bölümünü oluşturuyor ve tüm oyuncular için tamamen ücretsiz. Macerayı başarıyla tamamlamak sadece Rahip sınıfına ait kartlar içeren 1 adet Rahip Paketi kazanmanızı sağlayacak.

 

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.