Kategoriler

Hearthstone – Descent of Dragons Genişlemesi Yayınlandı!

Hearthstone’un 135 yeni kart içeren genişleme paketi Descent of Dragons’da kadim ejderha Galakrond, Azeroth’u dümdüz etmeye geliyor!

Hearthstone’un 135 yeni kart içeren genişleme paketi Descent of Dragons’da kadim ejderha Galakrond, Azeroth’u dümdüz etmeye geliyor!

Descent of Dragons’da oyuncular yeni Efsanevi Ejderhalar çağıracak ve zorlu Yan Görevlere çıkacak. Beş E.V.I.L. sınıfı olan Rahip (Priest), Düzenbaz (Rogue), Şaman (Shaman), Şerbaz (Warlock) ve Savaşçı (Warrior), beş yeni kahraman kartı aracılığıyla Galakrond’un suretine bürünebilecek.

Yeni Yakarış (Invoke) etkisine sahip büyüler ve minyonlar Galakrond’un kahraman yeteneğini tetikliyor. Galakrond’un en kudretli formuysa “Galakrond, Azeroth’un Sonu”. Bu formda Galakrond’un savaş narası dört kat güçleniyor ve bir pençe saldırısı kazanıyor.

Rafaam’ın dünyayı ele geçirmeye yönelik planları başarıya ulaşabilecek mi? Descent of Dragons, Hearthstone’un yıl boyunca süren epik macerasının finaline ev sahipliği yapıyor.

Witcher Kart Oyunu Gwent Konsollarda Yolun Sonuna Geldi

Bugünden itibaren Hearthstone’a giriş yapan oyuncular üç adet Descent of Dragons kart paketi, tüm Galakrond Kahraman kartları ve yeni Yakarış etkisine sahip iki adet tarafsız Shield of Galakrond minyonuna ücretsiz sahip olabilecek. Oyuncular altı yeni Efsanevi günlük görevi tamamlayarak epik hediyeler kazanma şansına da sahip. Bu ödüller arasında beş adet ilave Descent of Dragons kart paketi, iki adet Rise of Shadows kart paketi ve iki adet Saviors of Uldum kart paketinin yanı sıra toplam 200 altın yer almakta.

Battlegrounds

Descent of Dragons Hearthstone’un yeni oyun modu Battlegrounds’un beta testi devam ederken yayınlanıyor. 24 orijinal Kahraman barındıran bu yeni 8 kişilik otomatik savaş oyunu modunda oyuncular, sahip oldukları minyonları oyun alanında stratejik bir şekilde konumlandırarak birbirleriyle kapışmalarını izliyor.

Bu mod, Hearthstone’u temel alsa da başlı başına ayrı bir deneyim olarak tasarlanmış durumda ve kart koleksiyonları oluşturmaya dayanmıyor. Oyuncular elde ettikleri kart paketi sayısıyla doğru orantılı olarak bu oyun modunda ilave özellikler kazanabiliyor. Descent of Dragons genişleme paketinden kazanacağınız kart paketleri de size çeşitli özellikler kazandırabiliyor. Örneğin Hearthstone’da 10 paket açtıysanız, Battlegrounds’da “detaylı istatistik görüntüleme” özelliğine ulaşabiliyorsunuz. 20 paket açanlar her maç başında iki yerine üç farklı Boss’tan birini seçme şansı elde ediyor.

Descent of Dragons ve Battlegrounds bugün itibarıyla Windows ve Mac bilgisayarlarda, Windows, iOS ve Android tablet ve telefonlarda oynanabilir. Descent of Dragons kart paketleri Hearthstone’un Arena modunda kazanılabileceği gibi, oyuncular bu paketlere oyun içi altın ya da gerçek para karşılığı Hearthstone’un diğer kart paketleriyle aynı fiyata sahip olabilirler.

The Elder Scrolls: Legends’ın Yeni İçerik Planları İptal Edildi!

Görüntülenmeler:
8
İlgili etiketler:
· · · · · · ·
İlgili Kategoriler
Haber · Mobil · Oyun Haberleri · Oyun ve Uygulama · PC